Comienzo del fin del mundo książka

Editorial Edinumen

978-84-9848-116-7

9788498481167

Nowość

Status: Niedostępny

Średnia ocen 
0/5   (0)
Cena internetowa:

29,20 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

X Informacja o cenach

Informacja o cenach ujawnianych przy towarach sprzedawanych w sklepie internetowym https://nowela.pl/:

  • Ceny towarów sprzedawanych w różnych kanałach sprzedaży mogą się między sobą różnić.
  • Cena internetowa ujawniana na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ oznacza podstawową (regularną) cenę towaru ustaloną właśnie dla tego kanału sprzedaży tj. dla sklepu internetowego https://nowela.pl/. Cena internetowa jest często niższa od ceny katalogowej.
  • Cena katalogowa oznacza podstawową cenę detaliczną, często określaną także jako tzw. cena okładkowa lub cena sugerowana (zwykle ustalana przez wydawcę lub dystrybutora).
  • Informacje o najniższej cenie z ostatnich 30 dni przed obniżką ceny publikowane na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ odnoszą się do obniżek ceny internetowej ujawnionej przy towarach sprzedawanych w tym kanale sprzedaży.

"Lecturas en español de enigma y misterio" to nowa seria lekturek odpowiadających poziomom od A2 do B1 zgodnie z Europejskim systemem opisu kształcenia językowego.

Wciągająca fabuła poszczególnych historii pochłonie każdego czytelnika!

Historie pełne są zagadek i tajemnic. Teksty poruszają również kwestie związane z kulturą Ameryki Łacińskiej.

Lekturki zawierają doskonale opracowane ćwiczenia na rozumienie tekstu oraz notki wyjaśniające bardziej skomplikowane słownictwo.

Rok 2012. Isabela porzuca pracę pilota po Madrycie i wyjeżdża do Cholula. Od kilku miesięcy jej głowę zaprzątają myśli o końcu świata i ma nadzieję odnaleźć sens swoich przeczuć. Isabela ma na ciele znamię w kształcie orła, które zwraca uwagę Coyo, archeologa, który jest przekonany, że oboje są predystynowani do uniknięcia zagłady.


Produkty powiązane

Katalog: Comienzo del fin del mundo książka