Język włoski 

Jest 12 produktów.

Stawiamy czoła wyzwaniom, które stawia przed nami nowoczesna edukacja i z chęcią uczestniczymy w cyfrowej rewolucji. Nasza księgarnia to miejsce, w którym zamówicie między innymi ebooki do nauki języka włoskiego. Interaktywne podręczniki i zeszyty ćwiczeń będą pomocne w przygotowaniach do egzaminu maturalnego, na kursach językowych w szkołach prywatnych i w szkołach publicznych.

Interaktywne wersje podręczników i ćwiczeń do nauki języka włoskiego znajdujące się na platformie dzwonek.pl umożliwiają dost...

...iają dostęp do starannie opracowanych treści, dzięki którym uczniowie łatwo przyswoją wiedzę. Ebooki są podzielone na czytelne rozdziały, aktywny spis treści i dają możliwość nanoszenia poprawek. Książki online będą pomocne na różnych poziomach nauczania – zarówno dla początkujących kursantów, jak i bardziej zaawansowanych uczniów. Ofertę kierujemy też do najmłodszych – z myślą o nich zostały stworzone ebooki zawierające bogato ilustrowane cyfrowe stronice, w których nauka przeplatana jest z zabawą i piosenkami.

Więcej