ePodręczniki, eBooki, audiobooki, nauka zdalna

Jest 387 produktów.

Cyfrowy Ekosystem Wydawnictwa Nowela oferuje różnorodne narzędzia interaktywne do nauki języków romańskich, w tym m.in. epodręczniki, audiobooki czy platformy edukacyjne.

Systematycznie rozbudowujemy zasób cyfrowy obejmujący ebooki i epodręczniki oraz oferujemy różne formy ich udostępnienia, stale dostosowując się do Twoich potrzeb edukacyjnych...

Cyfrowy Ekosystem Wydawnictwa Nowela oferuje różnorodne narzędzia interaktywne do nauki języków romańskich, w tym m.in. epodręczniki, audiobooki czy platformy edukacyjne.

Systematycznie rozbudowujemy zasób cyfrowy obejmujący ebooki i epodręczniki oraz oferujemy różne formy ich udostępnienia, stale dostosowując się do Twoich potrzeb edukacyjnych. Nasz cyfrowy ekosystem obejmuje m.in.:

Cyfrowe podręczniki interaktywne oraz flipbooki wydane w NOWELI 

NOWELA oferuje swoje podręczniki w trzech podstawowych postaciach różniących się od strony funkcjonalnej:

  1. W pełni interaktywne podręczniki cyfrowe, umożliwiające edycję i rozwiązywanie zadań, prowadzenie statystyk i określanie progresu w nauce. Podręczniki w tej postaci są osadzone na platformie edukacyjnej dzwonek.pl;
  2. Flipbooki, które pozwalają wzbogacić tradycyjne ebooki w formacie PDF w atrakcyjną nawigację oraz funkcje interaktywne takie jak: multimedia, możliwość nanoszenia notatek itp. Flipbooki oferujemy w wersji uruchamianej w przeglądarce internetowej albo w wersji osadzonej na platformie edukacyjnej dzwonek.pl.
  3. Ebooki w tradycyjnej postaci PDF, EPUB lub mobi

Podręczniki elektroniczne wydane w NOWELI do pobrania na komputery i urządzenia mobilne

Wydawnictwo Nowela tworzy własne epodręczniki do pobrania na komputery stacjonarne i urządzenia mobilne, w sprzedaży w Księgarni Internetowej Nowela. 

=> kliknij na odnośnik obok aby sprawdzić =>
  EBOOKI WYDANE W NOWELI


W pełni interaktywne epodręczniki na platformie e-learningowej dzwonek.pl

W pełni interaktywne epodręczniki wydane przez Wydawnictwo Nowela są udostępniane na platformie edukacyjnej dzwonek.pl, posiadającej szeroki wachlarz funkcjonalności interaktywnych służących szkołom i nauczycielom do prowadzenia zajęć w trybie nauki zdalnej lub nauki hybrydowej. Obok podręczników interaktywnych udostępniamy na platformie dzwonek.pl również ebooki z funkcjami interaktywnymi (flipbooki).

Platforma dzwonek umożliwia korzystanie z podręcznika interaktywnego w trybie online w przeglądarce internetowej albo w trybie offline na komputerach stacjonarnych i urządzeniach mobilnych po pobraniu na komputer/telefon/tablet bezpłatnej aplikacji mLibro.

=> kliknij na odnośnik obok aby sprawdzić =>
 PLATFOMA EDUKACYJNA DZWONEK.PL - NOWELA


ebooki Noweli udostępnione nauczycielom w Bibliotece Nauczyciela na Portalu Romanisty

Wydawnictwo Nowela udostępnia nauczycielom w Bibliotece Nauczyciela na Portalu Romanisty ebooki  tworzące obudowę dydaktyczną podręczników z oferty wydawniczej Noweli (np. przewodniki metodyczne, wersje demonstracyjne podręczników itp.).

=> kliknij na odnośnik obok aby sprawdzić =>
 BIBLIOTEKA NAUCZYCIELA - PORTAL ROMANISTY

Nagrania audio w formacie MP3 udostępniane online w Bibliotece Audio Wydawnictwa Nowela 

Nagrania audio do naszych kluczowych podręczników udostępniamy w formie plików MP3 za pośrednictwem kodów QR, na podstronach poszczególnych tytułów oraz w formie odtwarzaczy wbudowanych do epodręczników. Nagrań można słuchać online, udostępniać je znajomym albo pobrać je na komputer lub inne urządzenie z dostępem do Internetu (np. telefon lub tablet).

=> kliknij 
aby sprawdzić na przykładzie Va Benissimo!1=> EPODRĘCZNIK VA BENISSIMO! 1


epodręczniki i ebooki wydawane przez wydawców zagranicznych współpracujących z Nowelą

Szeroka oferta epodręczników i ebooków do nauki języków romańskich, wydawanych przez współpracujących z Nowelą wydawców zagranicznych (Cle International, Didier, EdiNumen, SGEL, Edelsa, Edilingua i inni), jest dostępna w sprzedaży w  Księgarni Internetowej Nowela, m.in. w formie odpłatnych kodów dostępu do platform edukacyjnych wykorzystywanych przez naszych wydawców (m.in. Blinklearning, i-d-e-e.it czy Eleteca).

SPRAWDŹ PEŁNĄ OFERTĘ PONIŻEJ!

Nauczanie zdalne lub hybrydowe? 
Podręczniki cyfrowe zapewnią szybki i łatwy dostęp do wszystkich zasobów dla Nauczyciela i jego uczniów!

Jeśli nie możesz znaleźć interesujących Cię e-booków naszych partnerów, złóż zamówienie mailowo: doradcy@nowela.pl
Zamówienia realizowane będą w terminie od 2-3 dni roboczych drogą elektroniczną.

Katalog: Cyfrowy Ekosystem Noweli: epodręczniki, ebooki, nauka zdalna.

Więcej
na stronę