Egzaminy 

Jest 51 produktów.

Szacuje się, że tym językiem posługuje się ponad pół miliarda ludzi na świecie, a kolejne miliony studentów uczą się go w szkołach i na zajęciach prywatnych. Jeśli i ty chcesz dołączyć do grona osób znających hiszpański, zaopatrz się w podręczniki i zestawy ćwiczeń, które zebraliśmy w naszym internetowym serwisie. Dzięki tym pomocom naukowym przyswoisz słownictwo i struktury gramatyczne, podszkolisz umiejętności rozumienia ze słuchu czy konstruowania ró...

...owania różnych form wypowiedzi. I co najważniejsze – przygotujesz się do uzyskania międzynarodowych certyfikatów DELE i SIELE, które otworzą przed tobą wiele możliwości.

Wiedza potwierdzona oficjalnym dokumentem

Podręczniki dostępne w naszej ofercie są zgodne z programem nauczania sugerowanym przez Instytut Cervantesa, który organizuje egzaminy DELE (Diploma de Español como Lengua Extranjera) oraz SIELE (Servicio Internacional de Evaluación de la Lengua Española). Posiadaczom jednego z tych certyfikatów o wiele łatwiej jest podjąć naukę lub działalność zarobkową w krajach hiszpańskojęzycznych – mogą przydać się nawet podczas starania się o obywatelstwo. Egzaminy DELE są sygnowane przez Ministerstwo Edukacji i Kształcenia Zawodowego Hiszpanii, natomiast SIELE – przez Narodowy Autonomiczny Uniwersytet Meksyku, Uniwersytet w Salamance i Uniwersytet w Buenos Aires.

Podręczniki do DELE i SIELE

W asortymencie naszej księgarni internetowej znajdziesz pomoce naukowe dla studentów uczących się hiszpańskiego na poziomach zgodnych z klasyfikacją Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego Rady Europy. Mamy tu pozycje, do których przygotowano materiały audio, zestawy ćwiczeń gramatycznych oraz osobne zbiory z kluczem odpowiedzi, komentarzami do zadań i objaśnieniami problematycznych kwestii. W podręcznikach znajdują się także przykładowe egzaminy, opracowane na wzór egzaminów z lat poprzednich, zgodne z obowiązującymi wymaganiami i tematyką.

Podręczniki przygotowujące do egzaminów DELE i SIELE mogą z powodzeniem być używane zarówno w klasach i grupach językowych, jak i podczas nauki indywidualnej. Zachęcamy do wybrania naszych pomocy naukowych.

Więcej
na stronę