Podręczniki przygotowujące do egzaminów - Język Włoski

Jest 19 produktów.

Chcesz jak najlepiej przygotować się do egzaminu językowego? W księgarni internetowej Nowela znajdziesz podręczniki rekomendowane przez instytucje, szkoły i nauczycieli. Jeśli kształcisz się w kierunku uzyskania jednego z tych certyfikatów: CELI, CILS lub PLIDA, zaopatrz się w jeden z dostępnych tu zestawów ćwiczeń.

Certyfikat CELI

CELI, czyli Certificati di Lingua Italiana, to jeden z hono...

...den z honorowanych międzynarodowo dokumentów, który jest wydawany przez Uniwersytet w Perugii. Podręczniki, które znajdziesz w naszej ofercie, przygotują cię do egzaminu certyfikatowego w zakresie czytania ze zrozumieniem i umiejętności tworzenia różnych form pisemnych, a jeśli wybierzesz wariant z płytą CD - również rozumienia ze słuchu. W środku znajdują się także testy próbne wraz z kluczem. Z podręczników do CELI z powodzeniem może korzystać osoba, która indywidualnie przygotowuje się do egzaminu na wybranym poziomie, jak i cała klasa w szkole językowej.

Certyfikaty CLIS i PLIDA

Certyfikat znajomości języka włoskiego CLIS (La Certificazione di Italiano come Lingua Straniera) jest wydawany przez Uniwersytet w Sienie. W podręcznikach przygotowujących do egzaminu certyfikatowego znajdziesz opis jego przebiegu, różne ćwiczenia tematyczne, przegląd struktur gramatycznych oraz oczywiście liczne pytania testowe wraz z odpowiedziami.

Certyfikat PLIDA przyznawany jest z kolei przez Stowarzyszenie Dante Alighieri (stąd też nazwa: Progetto Lingua Italiana Dante Alighieri). W naszej księgarni oferujemy podręczniki przeznaczone dla kursantów szlifujących włoski na poziomie A1, A2, B1, B2, C1 i C2. Książki te opracowane są między innymi przez wspomniane stowarzyszenie, a więc okażą się nieocenioną pomocą w nauce przed testem końcowym. Twórcy przygotowali też pomocnicze materiały audio.

CELI, CLIS, PLIDA – posiadanie jednego z tych certyfikatów jest bardzo przydatne, jeśli chcesz wejść na włoski rynek pracy, studiować na jednym z włoskich uniwersytetów, a nawet uzyskać zezwolenie na pobyt długoterminowy. Dołącz zatem do setek osób szlifujących włoski na jednym z poziomów ESOKJ i zaopatrz się w renomowane podręczniki do nauki języka mieszkańców Półwyspu Apenińskiego. Zachęcamy do zakupów!

Więcej
na stronę