Paseo por la historia: Un inventor en la Guerra Civil Espanola

Edelsa

40

9788477116332

Nowość

Status: Ostatnie egzemplarze

Średnia ocen 
0/5   (0)
Cena internetowa:

38,50 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

X Informacja o cenach

Informacja o cenach ujawnianych przy towarach sprzedawanych w sklepie internetowym https://nowela.pl/:

  • Ceny towarów sprzedawanych w różnych kanałach sprzedaży mogą się między sobą różnić.
  • Cena internetowa ujawniana na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ oznacza podstawową (regularną) cenę towaru ustaloną właśnie dla tego kanału sprzedaży tj. dla sklepu internetowego https://nowela.pl/. Cena internetowa jest często niższa od ceny katalogowej.
  • Cena katalogowa oznacza podstawową cenę detaliczną, często określaną także jako tzw. cena okładkowa lub cena sugerowana (zwykle ustalana przez wydawcę lub dystrybutora).
  • Informacje o najniższej cenie z ostatnich 30 dni przed obniżką ceny publikowane na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ odnoszą się do obniżek ceny internetowej ujawnionej przy towarach sprzedawanych w tym kanale sprzedaży.

Zbiór lektur w języku hiszpańskim dla młodzieży od 15 lat i dorosłych. Powieści historyczne. Poziom B1.

Alejandro bardzo lubi grać w piłkę, ale teraz nie może tego robić, ponieważ kraj znajduje się w stanie wojny. Pewnego dnia chłopak zauważa, że jego dom został zniszczony przez bombę, a mamy nigdzie nie ma. Szuka jej bez powodzenia do chwili, gdy słyszy hałas i to, co pozostało z domu, spada prosto na niego. Z powodu doznanych obrażeń jest przewożony z jednego szpitala do drugiego, aż w końcu zostaje przeniesiony do Walencji. Podczas gdy w radiu mówi się o rozwoju wojny, Alejandro spędza całe dnie w szpitalu, gdzie poznaje Paco, który pomoże mu urzeczywistnić pomysł, który stanie się sławny na cały świat.

Produkty powiązane

Katalog: Paseo por la historia: Un inventor en la Guerra Civil Espanola