Publikacje specjalistyczne francuskie

Jest 85 produktów.

Ta część naszej księgarni internetowej poświęcona została pomocom naukowym, które można wykorzystać do doskonalenia języka francuskiego w ramach jednej, specjalistycznej dziedziny. Dostępne publikacje skupiają się na zagadnieniach językowych z różnych obszarów: biznesu i ekonomii, kultury i sztuki, techniki i inżynierii, prawa, medycyny, branży HORECA i innych. Są to książki przeznaczone dla uczniów szkół średnich i zawodowych, a także studentów uczelni wyższych oraz osób dorosłych, które...

...ch, które chciałyby zwiększyć swoje kompetencje językowe w zakresie wąskiej, specjalistycznej tematyki. Znajdą tu Państwo podręczniki do nauki języka na różnych poziomach zaawansowania, a także publikacje skupiające się na różnych okresach z historii Francji.

Pozycje dla nauczycieli i lektorów językowych

Kolejnym typem specjalistycznych pomocy naukowych, w jakie można się u nas zaopatrzyć, są pozycje dla nauczycieli języka francuskiego. Oferujemy przewodniki metodyczne opracowane do konkretnych podręczników dla uczniów. Zawarte są w nich m.in. gotowe scenariusze lekcji oraz testy sprawdzające wiedzę.

Oferta obejmuje również inne francuskie publikacje specjalistyczne o tematyce zawodowej. Są wśród nich przewodniki pisania listów motywacyjnych, CV czy też raportów. Poza tym w ofercie znajdują się także książki dla dzieci skupiające się na słownictwie tematycznym z różnych działów.

Pomoce naukowe od francuskich wydawnictw

Dużą część oferty naszej księgarni internetowej stanowią publikacje CLE International. Wydawnictwo specjalizuje się w pomocach do nauki języka francuskiego dla uczniów na różnym poziomie zaawansowania, a także w materiałach dydaktycznych dla nauczycieli. W naszym asortymencie umieściliśmy przede wszystkim książki z serii „Point com” każda z nich skupia się na konkretnej tematyce, a przygotowana została dla użytkowników na poziomie językowym od B2 do C1. Można zaopatrzyć się w wersję papierową publikacji, jak i cyfrowy zeszyt ćwiczeń. Znajdziesz tu również podręczniki takich francuskich wydawnictw, jak Marabout, Le Robert czy Didier.

Więcej
na stronę