#LaClasse B1. Podręcznik do francuskiego. Liceum technikum szkoły językowe. Część 3

CZĘŚĆ 3 DO LICEUM I TECHNIKUM

CLE International

9782090389739

Nowość

Status: Dostępny

Średnia ocen 
0/5   (0)
Cena internetowa:

84,20 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

X Informacja o cenach

Informacja o cenach ujawnianych przy towarach sprzedawanych w sklepie internetowym https://nowela.pl/:

  • Ceny towarów sprzedawanych w różnych kanałach sprzedaży mogą się między sobą różnić.
  • Cena internetowa ujawniana na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ oznacza podstawową (regularną) cenę towaru ustaloną właśnie dla tego kanału sprzedaży tj. dla sklepu internetowego https://nowela.pl/. Cena internetowa jest często niższa od ceny katalogowej.
  • Cena katalogowa oznacza podstawową cenę detaliczną, często określaną także jako tzw. cena okładkowa lub cena sugerowana (zwykle ustalana przez wydawcę lub dystrybutora).
  • Informacje o najniższej cenie z ostatnich 30 dni przed obniżką ceny publikowane na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ odnoszą się do obniżek ceny internetowej ujawnionej przy towarach sprzedawanych w tym kanale sprzedaży.

   

#LaClasse B1 Podręcznik do nauki języka francuskiego dla młodzieży w szkołach ponadpodstawowych (Część 3) oraz w szkołach językowych 

#LaClasse B1 to podręcznik odpowiadający poziomowi B.1., przeznaczony dla uczniów 3 i 4 klasy liceum i technikum (jako kontynuacja poziomów #LaClasse A1  i  A1+/A2) oraz dla młodzieży uczącej się w szkołach językowych.

Podręcznik ucznia na poziomie B1 serii #LaClasse jest nową metodą nauczania języka francuskiego jako języka obcego (FLE) dla młodzieży.

  1. Dwa pierwsze tomy serii oznaczone jako części A1 i A1+/A2, ujęte w wykazie podręczników zatwierdzonych przez MEiN pod numerami: 997/1/2019 i 997/1/2019, umożliwiają zrealizowanie podstawy programowej dla szkół ponadpodstawowych w wariantach III.2.0 (francuski nauczany od początku jako drugi nowożytny język obcy) i III.2 (francuski jako drugi nowożytny język obcy kontynuowany ze szkoły podstawowej), przy założeniu wymiaru co najmniej 2 godzin lekcyjnych w tygodniu (zgodnie z rozporządzeniem w sprawie ramowych planów nauczania).

  2. W ramach obudowy dydaktycznej do #LaClasse A1 i #LaClasse A1+/A2 przygotowaliśmy podstawowy plan dydaktyczny i rozkład materiału (dla wariantów PP III.2.0 i III.2.), pokrywający 4 lata nauki w liceum, w ramach którego każdy tom jest rozplanowany na 120 godzin, przy szacowanych 60 godzinach lekcyjnych na rok szkolny.

  3. Oznacza to, że dla zrealizowania podstawy programowej w pełnym czteroletnim cyklu nauki w liceum wystarczający będzie zakup dwóch podręczników z zeszytami ćwiczeń, co wydaje się propozycją atrakcyjną pod względem ekonomicznym.

  4. Jako alternatywę przygotowaliśmy również plan dydaktyczny i rozkład materiału zakładający pracę z #LaClasse A1 i #LaClasse A1+/A2 odpowiednio w pierwszej i drugiej klasie a następnie kontynuowanie nauki z wykorzystaniem #LaClasse B1 w trzeciej i czwartej klasie.

  5. Podręczniki #LaClasse zostały opracowane przez wydawnictwo CLE International, natomiast polską adaptację dwóch pierwszych części przygotowało Wydawnictwo Nowela. Podręczniki #LaClasse B1 oraz #LaClasse B2 to wersje międzynarodowe, które są z powodzeniem stosowane przez nauczycieli jako tzw. materiał edukacyjny w rozumieniu art. 3 pkt 24 ustawy o systemie oświaty – takie rozwiązanie zostało wyraźnie dopuszczone w art. 22aa ustawy o systemie oświaty.

  6. Zachęcamy Państwa do zarejestrowania się w BIBLIOTECE NAUCZYCIELA NA PORTALU ROMANISTY, w której po zalogowaniu mogą Państwo korzystać z wszystkich przygotowanych przez nasze wydawnictwo darmowych materiałów tworzących obudowę dydaktyczną serii #LaClasse, w tym m.in. uzyskać dostęp online do planów dydaktycznych i rozkładów materiału (Librus) z możliwością ich pobrania.

W przypadku większych zamówień, uzgadnianych indywidualnie z naszymi doradcami metodycznymi, Wydawnictwo Nowela udziela rabatów znacznie korzystniejszych niż ten, który jest stosowany przy indywidualnych zakupach realizowanych poprzez nasz sklep internetowy. W związku z tym w razie zamiaru dokonania większych zakupów (dla grup/klas/szkół) zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego lub mailowego i składania zamówień za pośrednictwem naszych doradców metodycznych, których dane kontaktowe zamieszczamy poniżej:

mobile:    + 48 734 485 863

mobile:    + 48 882 434 312

e-mail:    doradcy@nowela.pl

e-mail:    szkoly@nowela.pl

Mamy nadzieję, że seria #LaClasse spotka się z Państwa zainteresowaniem.


Produkty powiązane

Katalog: #LaClasse B1. Podręcznik do francuskiego. Liceum technikum szkoły językowe. Część 3