Podręczniki do hiszpańskiego | Klasa 1,2,3,4 | Liceum i Technikum

Jest 96 produktów.

Podręczniki do nauki języka hiszpańskiego dla liceum i technikum, klasa 1, 2, 3, 4.

Do nauki języka hiszpańskiego w klasach 1, 2, 3 i 4 liceum i technikum rekomendujemy podręcznik Frecuencias, który od lat cieszy się uznaniem w środowisku nauczycieli. Podręcznik został opracowany przez wydawnictwo Edinumen we współpracy z Real Academia Española, a polską adaptacje podręcznika do hiszpańskiego Frecuencias przygotowało Wydawnictwo

...wnictwo Nowela.

Podręczniki do nauki języka hiszpańskiego dla liceum i technikum, klasa 1,2,3,4.

W tej kategorii znajdą Państwo pojedyncze podręczniki, zeszyty ćwiczeń, poradniki metodyczne do wszystkich klas liceum i technikum. Oferujemy podręczniki zatwierdzone przez Ministerstwo Edukacji Narodowej do przedmiotu język hiszpański w Liceum i Technikum dla klas 1 i 2 dla szkół ponadpodstawowych. Podręczniki do nauki języka hiszpańskiego są dostosowane do najnowszego programu nauczania i są zgodne z "Reforma 2019" dla Liceum i Technikum dla Szkół ponadpodstawowych. Zostały opracowane  na bazie podstawy programowej dla liceum i technikum. Zapewniają pełną realizację wymagań ogólnych i szczegółowych, łącząc naturalną komunikację, poprawność językową i gwarantując realne postępy w nauce z języka hiszpańskiego w liceum i technikum w klasach 1-4.

Repetytoria maturalne do nauki języka hiszpańskiego dla liceum i technikum, klasa 4 - Polecamy.

Oprócz podręczników do nauki języka hiszpańskiego w naszej ofercie znajdziesz również, zestaw repetytoriów przygotowujących do matury z języka hiszpańskiego. Seria zdam maturę język hiszpański jest przygotowana z myślą o wszystkich którzy pragną przygotować się dobrze do egzaminu maturalnego z języka hiszpańskiego. Seria składa się z czterech tomów i jest przeznaczona dla uczniów klasy maturalnej w liceum i technikum: Zdam maturę język hiszpański poziom podstawowy pisemny, Zdam maturę język hiszpański poziom rozszerzony pisemny, Zdam maturę język hiszpański egzamin ustny. Repetytoria pozwolą Ci przygotować się do wybranego przez ciebie egzaminu Maturalnego z języka hiszpańskiego w liceum i technikum. Repetytoria z języka hiszpańskiego są uzupełnieniem podręcznika w klasach 4. Praca z Serią zdam maturę z języka hiszpańskiego pozwoli Ci zdać maturę i zweryfikuje twoją wiedzę w tym zakresie.

Gramatyki i słowniki dla uczniów klas liceum i technikum z językiem hiszpańskim - Polecamy.

Uzupełnieniem pracy z ćwiczeniami i podręcznikiem do nauki języka hiszpańskiego jest gramatyka i dobry słownik. W księgarni internetowej Nowela znajdziesz bogatą ofertę gramatyk i słowników języka hiszpańskiego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w doborze materiałów do nauki języka hiszpańskiego i pomożemy tobie wybrać odpowiedni słownik lub gramatykę. Gramatyka i słownik języka hiszpańskiego pomoże Ci lepiej zrozumieć zagadnienia poruszane w podręcznikach i ćwiczeniach do nauki języka hiszpańskiego przeznaczonych do liceum i technikum. Dzięki dobrej książce gramatyka języka hiszpańskiego przestanie być dla Ciebie trudna, a słownik pomoże Ci lepiej zrozumieć znaczenie słów w języku hiszpańskim.

Lektury uproszczone w języku hiszpańskim dla uczniów klas liceum i technikum - Polecamy.

Lektury uproszczone w języku hiszpańskim pozwolą Ci poszerzyć twoje podstawowe słownictwo z języka hiszpańskiego. Książki są uzupełnieniem twojej pracy z podręcznikiem i są podzielone na poziomy w skali ESOKJ. Posiadamy w ofercie szeroki wachlarz lektur dzięki którym nauka języka hiszpańskiego stanie się dla ciebie bardziej atrakcyjna i przyjemna. Dzięki lekturą z języka hiszpańskiego zakres twojego słownictwa będzie lepiej opanowany i utrwalony, a nauka języka hiszpańskiego będzie bardziej interesująca.

Poznaj katalog podręczników do nauki języka hiszpańskiego dla liceum i technikum, klasa 1-4.

Zapraszamy do zapoznania się z podręcznikami do nauki języka hiszpańskiego dla klas liceum i technikum. Proponujemy Państwu najciekawsze podręczniki do nauki języka  hiszpańskiego wydawnictw hiszpańskich dedykowane dla liceum i technikum. Od lat współpracujemy z wydawnictwem Edinumen, którego podręczniki do nauki języka hiszpańskiego są stosowane w wielu polskich liceach, i cieszą się uznaniem naszych klientów. W naszej ofercie edukacyjnej znajdą Państwo nowości wydawnicze, interesujące tytuły materiałów pomocniczych do nauki, materiałów do samodzielnej nauki, a także inne publikacje towarzyszące podręcznikom do nauki języka hiszpańskiego w liceum i technikum.


Podręcznik do nauki języka hiszpańskiego dla liceum i technikum, klasa 1, 2, 3, 4 - Szkoła ponadpodstawowa - MEN.

Podręczniki szkolne do nauki języka hiszpańskiego dla liceum i technikum w klasach 1, 2 są dostosowane dla polskich uczniów i znajdują się w wykazie MEN, są zgodne z reformą edukacji z 2019r. Podręczniki zawierają sprawdzone metody edukacyjne dostosowane do potrzeb polskich uczniów, Liceum i technikum i gwarantują wymierne efekty nauki, procentujące na sprawdzianach i egzaminie maturalnym. Wersje zaadaptowane dla polskich czteroletnich liceum umożliwiają pracę w grupach początkujących oraz kontynuujących naukę języka hiszpańskiego na bazie 7 i 8 klasy szkoły podstawowej w liceum i technikum. Szeroka gama różnorodnych i multimedialnych materiałów dydaktycznych dla ucznia i nauczyciela z języka hiszpańskiego dla liceum i technikum znajduje się również w naszej ofercie.

Oferta edukacyjna podręczników do hiszpańskiego dla licealistów klas 1, 2, 3, 4.

Pracownicy księgarni internetowej Nowela i nasi przedstawiciele metodyczni pomogą Państwu dopasować podręcznik do nauki języka hiszpańskiego w 4 letnim liceum. Posiadamy szeroką wiedzę i możemy udzielić Państwu wsparcia merytorycznego w zakresie wyboru podręcznika  z języka hiszpańskiego dla liceum i technikum co jest ważnym aspektem naszej pracy. Do podręczników klasa 1-4 licem i technikum proponujemy Państwu szeroką gamę dodatkowych materiałów pomocniczych, takich jak: PLAN WYNIKOWY, ROZKŁAD MATERIAŁU, KRYTERIA OCENIANIA itp. Podręczniki dedykowane dla Klas 1 Liceum i Technikum do języka hiszpańskiego zostały przygotowane specjalnie z myślą o pierwszym roczniku uczniów kończących 8 klasę szkoły podstawowej. Do podręczników dla licem i technikum z języka hiszpańskiego dodajemy szeroką gamę różnorodnych i multimedialnych materiałów dydaktycznych dla ucznia i nauczyciela.

Katalog: Podręczniki do nauki języka hiszpańskiego dla liceum i technikum, klasa 1, 2, 3, 4.

Więcej
na stronę