Seria À ton tour! 

Jest 4 produktów.

À ton tour! Nowa seria podręczników do nauki języka francuskiego dla klas 7 i 8 szkoły podstawowej, wydana w 2023 r. przez Wydawnictwo Nowela!

W czerwcu 2023 r. wydana została pierwsza część serii do nauki języka francuskiego w klasie 7 - numer ewidencyjny w wykazie MEiN: 1191/1/2023.

Serdecznie zapraszamy wszystkic...

...wszystkich nauczycieli języka francuskiego do zarejestrowania się w BIBLIOTECE NAUCZYCIELA NA PORTALU ROMANISTY, w której po zalogowaniu możecie Państwo korzystać z wszystkich przygotowanych przez nasze wydawnictwo darmowych materiałów tworzących obudowę dydaktyczną serii À ton tour!, w tym m.in. uzyskać dostęp online do pełnych wersji podręcznika, zeszytu ćwiczeń i podręcznika metodycznego.

Nagrania MP3 do podręcznika udostępnione do odtwarzania lub pobrania bezpośrednio ze strony nowela.pl, sprawdź zakładki "pobierz nagrania" na poddstronie danego tytułu.

Zobacz fragment: FRAGMENT 

W przypadku większych zamówień, uzgadnianych indywidualnie z naszymi doradcami metodycznymi, Wydawnictwo Nowela udziela rabatów znacznie korzystniejszych niż ten, który jest stosowany przy indywidualnych zakupach realizowanych poprzez nasz sklep internetowy. W związku z tym w razie zamiaru dokonania większych zakupów (dla grup/klas/szkół) zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego lub mailowego i składania zamówień za pośrednictwem naszych doradców metodycznych, których dane kontaktowe zamieszczamy poniżej:

mobile:    + 48 734 485 863

mobile:    + 48 882 434 312

e-mail:    doradcy@nowela.pl

e-mail:    szkoly@nowela.pl

Więcej