Gry do nauki francuskiego

Jest 1 produkt.Nauka języków obcych jest bardzo ciekawą propozycją już dla najmłodszych dzieci. Z jednej strony wszechstronnie rozwija, stymulując pracę mózgu i narządów mowy, z drugiej – jest źródłem satysfakcji i świetnej, angażującej zabawy. Chcesz zarazić dziecko pasją do języka francuskiego? A może już masz w domu małego fana lub fankę francuskich słówek, zwrotów i ich niepowtarzalnego brzmienia? Postaw na gry po francusku i spraw dziecku wiele radości. Dzięki kolorowym, atrakcyjnym pod względem wizualnym kartom i odpowiednio dobranym zadaniom, maluch nie tylko przyswoi nowe słówka i zwroty, ale także będzie czerpać z nich wiele radości. Przecież nauka języka obcego w tym wieku, to przede wszystkim zabawa! Najlepsze gry do nauki języka francuskiego znajdziesz w księgarni Nowela!

Francuski dla dzieci – gry edukacyjne


Dostępne w naszej księgarni gry po francusku stworzone są z myślą o dzieciach, które zaczynają, albo zaczęły już przygodę z nauką języka francuskiego. W asortymencie księgarni Nowela znajdziesz gry po francusku przeznaczone dla dzieci od 5 bądź od 7 roku życia. Charakteryzują się pięknie ilustrowanymi planszami, łatwymi zasadami i wygodnym pudełkiem, dzięki któremu elementy łatwo spakować i zabrać ze sobą na wycieczkę. Podczas użytkowania gry do nauki francuskiego dziecko poznaje nowe słówka, uczy się wymowy, ćwiczy czytanie i pisanie, odmianę czasowników oraz ortografię. W gry do nauki francuskiego dziecko grać może w pojedynkę lub do zabawy zaprosić całą rodzinę. Daj się namówić na wspólną rozrywkę i sprawdź swoje siły!

Gry językowe – francuski dla najmłodszych


Gry po francusku zaprojektowane zostały przez specjalistów, którzy doskonale wiedzą, jak przygotowywać językowe pomoce naukowe dla dzieci. Profesjonalna, merytoryczna wiedza w połączeniu z pedagogicznym przygotowaniem sprawiają, że gry po francusku doskonale nadają się dla najmłodszych uczniów. Już pięciolatki mogą bawić się rozpoznawaniem i wymawianiem sylab oraz tworzeniem zabawnych wyrazów. Nauka w przypadku najmłodszych uczniów oparta będzie przede wszystkich na osłuchiwaniu się z językiem i ćwiczeniu wymowy. Gry do nauki francuskiego dla trochę starszych dzieci zawierać już będą nieco bardziej złożone zadania, związane z czytaniem i pisaniem oraz ćwiczeniami gramatycznymi. Gry po francusku mogą także „rosnąć” wraz z dzieckiem – z czasem podczas zabawy rozszerzamy rozgrywkę o jej trudniejsze elementy.

Francuskie gry – wybierz edukacyjną zabawę


Postaw na rozwój swojego dziecka, połączony ze świetną, wciągającą zabawą! Wybierz najlepsze gry po francusku i z całą rodziną ciesz się kreatywnie spędzonym czasem. Gwarantujemy wysoki poziom merytoryczny, odpowiednio przystosowany do wieku graczy, a przede wszystkim – atrakcyjną, rozwojową zabawę. Twoje dziecko z pewnością pokocha gry do nauki francuskiego, łącząc w wolnym czasie zabawę z nauką. Przyłącz się do niego i sprawdź swoje siły – nic tak nie mobilizuje do nauki, jak rywalizacja. Sprawdź asortyment i wybierz gry po francusku idealne dla Twojego dziecka!