Podręczniki przygotowujące do egzaminów - Język Portugalski

Jest 1 produkt.

Ten piękny i dźwięczny język rozbrzmiewa na ulicach wielu krajów na całym świecie. Portugalskim posługuje się około 270 milionów osób! Jeśli chcecie dołączyć do tej społeczności, pomocne mogą okazać się nasze książki do nauki języka oraz przykładowe testy, które sprawdzą Waszą znajomość słownictwa i gramatyki czy umiejętność konwersacji.

Uczymy się jednego z popularniejszych języków na świecie!

Afryka, Ameryka Południowa, Europa i Azja –...

...i Azja – portugalski jest obecny niemal na każdym kontynencie. Choć wiele osób myli język portugalski na przykład z językiem hiszpańskim, to po uważnym wsłuchaniu się w jego brzmienie dostrzega się większą „śpiewność” i melodyjność. Nie bez kozery portugalski nazywany jest językiem fado, w nawiązaniu do melancholijnego gatunku muzycznego, który rozsławił kraj ze stolicą w Lizbonie.

Książki do nauki – merytoryczne treści dla uczniów

W naszej księgarni znajdziecie podręczniki do nauki przygotowujące do egzaminów potwierdzających znajomość tego pięknego języka. W środku znajdziecie merytoryczne treści, przekazywane uczniom w prostej i czytelnej formie. Książki do nauki posłużą też jako rodzaj materiału powtórkowego i testów przed egzaminami i pomogą wyćwiczyć umiejętności takie jak czytanie ze zrozumieniem czy konwersacji. Struktura podręczników pozwala ponadto na samodzielną naukę lub przyswajanie wiedzy pod okiem nauczyciela, także w formie zdalnej.

Zestawy z przykładowymi ćwiczeniami do egzaminów

Na uwagę zasługują także zestawy z przykładowymi testami, które również zamówicie na naszej stronie. Poszczególne rozdziały poświęcone są konkretnym umiejętnościom – znajdziecie tutaj zarówno ćwiczenia ustne, jak i pisemne. Przykładowe testy dostosowane są do poziomu kursantów i przygotowują do zdawania egzaminów na różnych poziomach. Stworzone przez ekspertów materiały zawierają też odpowiedzi do zadań, dzięki czemu mogą stanowić materiał do pracy indywidualnej dla uczniów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą książek do nauki oraz testów i do składania zamówień. W razie pytań, pozostajemy do dyspozycji i chętnie udzielimy wszelkich informacji na temat asortymentu.

Więcej