Frecuencias A1.2 Podręcznik do hiszpańskiego klasa 2 liceum i technikum. MEN.

KLASA 2 LICEUM I TECHNIKUM

1066/2/2019

Editorial Edinumen

9788491791324

Nowość

Status: Dostępny

Średnia ocen 
5/5   (1)
   Pobierz nagrania  
Cena internetowa:

70,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

X Informacja o cenach

Informacja o cenach ujawnianych przy towarach sprzedawanych w sklepie internetowym https://nowela.pl/:

 • Ceny towarów sprzedawanych w różnych kanałach sprzedaży mogą się między sobą różnić.
 • Cena internetowa ujawniana na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ oznacza podstawową (regularną) cenę towaru ustaloną właśnie dla tego kanału sprzedaży tj. dla sklepu internetowego https://nowela.pl/. Cena internetowa jest często niższa od ceny katalogowej.
 • Cena katalogowa oznacza podstawową cenę detaliczną, często określaną także jako tzw. cena okładkowa lub cena sugerowana (zwykle ustalana przez wydawcę lub dystrybutora).
 • Informacje o najniższej cenie z ostatnich 30 dni przed obniżką ceny publikowane na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ odnoszą się do obniżek ceny internetowej ujawnionej przy towarach sprzedawanych w tym kanale sprzedaży.


Frecuencias A1.2 - podręcznik szkolny do nauki języka hiszpańskiego dla uczniów szkół ponadpodstawowych. Część 2 do liceum i technikum. Numer MEN 1066/2/2019/. 

Frecuencias A1.2 

Frecuencias A1.2 to podręcznik do nauki języka hiszpańskiego dla początkujących, przeznaczony dla uczniów 2 klasy liceum oraz technikum. Seria Frecuencias obejmuje kolejne części dostosowane do nauki w poszczególnych klasach liceum/technikum tj. odpowiednio:

 1. Frecuencias to innowacyjny kurs języka hiszpańskiego skierowany do młodzieży, obejmujący poziomy od A1 do B1, który jest zgodny z podstawą programową obowiązującą od 2018 roku. Podręczniki Frecuencias zostały opracowane przez wydawnictwo Edinumen we współpracy z RAE (Real Academia Española), natomiast polską adaptację dwóch pierwszych części przygotowało Wydawnictwo Nowela.

 2. Części Serii Frecuencias dedykowane do nauki w poszczególnych klasach liceum/technikum, oznaczone jako: Frecuencias A1.1, Frecuencias A1.2, Frecuencias A2.1 oraz Frecuencias A2.2, zapewniają realizację podstawy programowej („PP”) w wariancie III.2.0 (hiszpański nauczany od początku jako 2 nowożytny język obcy) i III.2 (hiszpański jako 2 nowożytny język obcy kontynuowany ze szkoły podstawowej), przy założeniu wymiaru co najmniej 2 godzin lekcyjnych w tygodniu (zgodnie z rozporządzeniem w sprawie ramowych planów nauczania). Kontynuację nauki na poziomie B1 zapewnia część serii oznaczona jako Frecuencias B1 (dostępna również w w wersji podzielonej na dwie części B1.1 i B.1.2).

 3. Frecuencias A1.1 i Frecuencias A1.2 (polskie adaptacje), zostały ujęte w wykazie podręczników zatwierdzonych przez MEiN pod numerami: 1066/1/2019/ i 997/2/2019/, natomiast części Frecuencias A2.1 oraz Frecuencias A2.2, jako wersje międzynarodowe, stanowią tzw. materiał edukacyjny w rozumieniu art. 3 pkt 24 ustawy o systemie oświaty i są z powodzeniem stosowane przez nauczycieli w klasach 3 i 4 liceum, zgodnie z art. 22aa ustawy o systemie oświaty.

 4. Dla serii Frecuencias Wydawnictwo Nowela przygotowało bogatą obudowę dydaktyczną, w tym plany dydaktyczne oraz rozkłady materiału (Librus), dostępną nieodpłatnie dla zalogowanych użytkowników w Bibliotece Nauczyciela pod linkiem:

 BIBLIOTEKA NAUCZYCIELA NA PORTALU ROMANISTY. Serdecznie zapraszamy do założenia profilu!

Mocne strony Frecuencias:

 1. komentarze gramatyczne w lekcji oraz aneks gramatyczny w języku polskim;
 2. nagrania MP3 do podręcznika udostępnione do odtwarzania lub pobrania na dowolne urządzenie (w tym smartfony i tablety) bezpośrednio ze strony nowela.pl, m.in. za pomocą kodu QR - sprawdź zakładki "pobierz nagrania" na tej stronie;
 3. słowniczek hiszpańsko-polski;
 4. wygodna i czytelna struktura każdego rozdziału zrównoważone i równoczesne rozwijanie wszystkich kompetencji;
 5. bardzo ciekawe informacje dotyczących kultury i życia codziennego wielu krajów hiszpańskojęzycznych;
 6. estetyczna i czytelna szata graficzna;
 7. wskazówki dotyczące technik i strategii uczenia się.

W przypadku większych zamówień, uzgadnianych indywidualnie z naszymi doradcami metodycznymi, Wydawnictwo Nowela udziela rabatów znacznie korzystniejszych niż ten, który jest stosowany przy indywidualnych zakupach realizowanych poprzez nasz sklep internetowy. W związku z tym w razie zamiaru dokonania większych zakupów (dla grup/klas/szkół) zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego lub mailowego i składania zamówień za pośrednictwem naszych doradców metodycznych, których dane kontaktowe zamieszczamy poniżej:

mobile:    + 48 734 485 863

mobile:    + 48 882 434 312

e-mail:    doradcy@nowela.pl

e-mail:    szkoly@nowela.pl

Mamy nadzieję, że seria Frecuencias spotka się z Państwa zainteresowaniem.Korzystaj z dodatkowych funkcji w Bibliotece Audio:
- słuchaj,
- pobieraj,
- udostępniaj,
na dowolnym urządzeniu.

Życzymy przyjemnej nauki.

  Biblioteka Audio Nowela - Pobierz nagrania  

Ocena:  

Frecuencias - Trafiony zakup!!!

Trafiony zakup. Szukałam od dłuższego czasu odpowiedniego podręcznika dla klas licealnych i znalazłam.

  Napisz swoją opinię !

  Produkty powiązane

  Katalog: Frecuencias A1.2 Podręcznik do hiszpańskiego klasa 2 liceum i technikum. MEN.