Kursy języka hiszpańskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Jest 406 produktów.

Kursy i materiały do nauki języka hiszpańskiego dla szkół językowych.

Zachęcamy wszystkich do korzystania z kursów i metod do nauki języka hiszpańskiego jakie posiadamy w ofercie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w doborze materiałów do nauki języka hiszpańskiego dla szkół językowych. Proponowane przez nas kursy językowe od lat stosowane są z powodzeniem w szkołach językowych z językiem hiszpańskim i posiadają dobrą opinię w środowisku lektorów i słuchaczy. W naszej ofercie posiadamy kursy do nauki j...

...do nauki języka hiszpańskiego dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Wszystkie kursy jakie mamy w ofercie posiadają pełną zgodność z poziomami ESOKJ co ułatwia przydzielenie odpowiedniego kursu języka hiszpańskiego do grupy słuchaczy. Z Naszych kursów i materiałów do nauki języka hiszpańskiego korzystają szkoły języków obcych i uczelnie językowe (Studium Języków Obcych). Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kursów do nauki języka hiszpańskiego jaką mamy w ofercie.

Nasze kursy i materiały do nauki przygotują Cię do każdego egzaminu z języka hiszpańskiego.

Korzystanie z kursów i materiałów do nauki języka hiszpańskiego jakie mamy w naszej ofercie, ułatwi zdanie egzaminu DELE i Telc na różnych poziomach biegłości językowej. Oprócz kursów do nauki języka hiszpańskiego proponujemy Państwu szeroką gamę materiałów przygotowujących do podejścia do egzaminu DELE, takich jak repetytoria i testy itp.

Kursy i materiały do nauki języka hiszpańskiego w wersji cyfrowej.

Nauczanie zdalne lub hybrydowe? Tradycja czy nowoczesność? Nie musisz wybierać. Ucz języka hiszpańskiego przeplatając klasyczne metody ze współczesnymi technologiami! W księgarni Nowela znajdą Państwo szeroki wybór materiałów i kursów dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych do nauki języka hiszpańskiego w wersji cyfrowej.

Poznaj katalog kursów do nauki języka hiszpańskiego.

Zapraszamy do przeglądania naszego katalogu z kursami do nauki języka hiszpańskiego. Proponujemy Państwu najciekawsze publikacje do nauki języka wydawnictw hiszpańskich. Od lat współpracujemy z wydawnictwem Edinumen, którego kursy do nauki języka hiszpańskiego są stosowane w wielu szkołach językowych, i cieszą się uznaniem naszych klientów. W naszej ofercie edukacyjnej znajdą Państwo nowości wydawnicze, interesujące tytuły kursów, materiałów pomocniczych do nauki, a także inne publikacje, które towarzyszą kursom do nauki języka hiszpańskiego.

Zobacz jakie, kursy do nauki języka hiszpańskiego przygotowaliśmy dla dzieci.

W kategorii język hiszpański dla dzieci proponujemy kurs Clan 7 Inicial, który mogą Państwo zakupić w wersji papierowej i cyfrowej. Kurs do nauki języka hiszpańskiego Clan 7 Inicial wydawnictwa Edinumen sprawdzi się zarówno w przedszkolach jak i szkołach językowych. Nauka hiszpańskiego z tego kursu zapewni dziecku płynny i dobry start. Świetnym uzupełnieniem kursu mogą być książki z serii Uczę się języka hiszpańskiego śpiewająco wydawnictwa ASSiMiL, które są przeznaczone dla dzieci w wieku 3-7 lat. Publikacja jest skierowana do nauki dla początkujących dzieci, które chcą samodzielnie uczyć się hiszpańskiego, w sposób łatwy i przyjemny po przez śpiew (Karaoke). Zapraszamy do przeglądania naszego katalogu książek i kursów do nauki języka hiszpańskiego.

Kup kurs do nauki języka hiszpańskiego dla młodzieży i dorosłych.

Dla młodzieży i osób dorosłych rekomendujemy do nauki kurs języka hiszpańskiego Frecuencias. Kurs został opracowany przez wydawnictwo Edinumen we współpracy z Real Academia Española.

Kursy do nauki języka hiszpańskiego dla młodzieży i dorosłych!.

Do nauki języka hiszpańskiego dla młodzieży i dorosłych polecamy kursy: Clan 7 con Hola amigos, Temas de empresa, Espacio Joven 360, Etapas PLUS, Frecuencias Fusion, Nuevo Prisma, Nuevo Prisma Fusion. Podręczniki są przeznaczone dla młodzieży i osób dorosłych Szkół językowych i Uczelni Wyższych, które cenią sobie efektywne postępy w nauce. Podręczniki są zgodne z zasadami ESOKJ.

Kursy do nauki języka hiszpańskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych!


Kursy do nauki języka hiszpańskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych!
KATEGORIAKURS JĘZYKA HISZPAŃSKIEGOESOKJWYDAWNICTWO
DzieciClan 7 InicialA1.1Edinumen
Młodzież i DorośliClan 7 con Hola amigosA1.1, A1, A2, A2Edinumen
Młodzież i DorośliEspacio JovenA1, A1+, A2.1, A2.2, B1.1Edinumen
Młodzież i DorośliEspacio Joven 360A1, A1.1, A1.2, A2.1, A2.2, B1.1Edinumen
Młodzież i DorośliFrecuenciasA1.1, A1.2, A2, A2.1, A2.2, B1Edinumen
Młodzież i DorośliFrecuencias FusionA1, A2Edinumen
Młodzież i DorośliTemas de empresaB2Edinumen
Młodzież i DorośliEtapas PLUSA1.1, A1.2, A2, A2.1, A2.2, B1.1, B2.2, C1.1, C1.2Edinumen
Młodzież i DorośliNuevo PrismaA1, A2, B1, B2, C1, C2Edinumen
Młodzież i DorośliNuevo Prisma FusionA1+A2, B1+B2Edinumen

Katalog: Kursy do nauki języka hiszpańskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych!

Więcej
na stronę