Podręczniki do francuskiego | Klasa 1,2,3,4 | Liceum i Technikum

Jest 101 produktów.

Podręczniki do nauki języka francuskiego dla liceum i technikum, klasa 1, 2, 3, 4.

Do nauki języka francuskiego w klasach 1, 2, 3 i 4 liceum i technikum rekomendujemy podręcznik LaClasses, który od lat cieszy się uznaniem w środowisku nauczycieli. Podręcznik został opracowany przez wydawnictwo Cle international, a polską adaptacje podręcznika do francuskiego LaClasse przygotowało Wydawnictwo Nowela. #LaClasse A1 wersja MEN to podręcznik do nauki języka francuskiego na poziomie A1, opracowany specjalnie z myślą o uczn...

...lą o uczniach 1 klasy szkoły średniej, po reformie z 2019 r. przywracającej 4-letnie liceum Jest to nowa metoda dedykowana dla polskich szkół, uwzględniająca specyfikę naszego systemu oświaty i posiadająca dopuszczenie MEN. Podręcznik jest zgodny z podstawą programową kształcenia ogólnego określoną w rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z dnia 14 lutego 2017 r. (Dz. U. poz. 356).

Podręczniki do nauki języka francuskiego dla liceum i technikum, klasa 1,2,3,4.

W tej kategorii znajdą Państwo pojedyncze podręczniki, zeszyty ćwiczeń, poradniki metodyczne do wszystkich klas liceum i technikum n najlepszych cenach. Oferujemy podręczniki szkolne zatwierdzone przez Ministerstwo Edukacji Narodowej do przedmiotu język francuski w Liceum i Technikum dla klas 1 i 2 dla szkół ponadpodstawowych. Podręczniki do nauki języka francuskiego są dostosowane do najnowszego programu nauczania i są zgodne z "Reforma 2019" dla Liceum i Technikum dla Szkół ponadpodstawowych. Zostały opracowane  na bazie podstawy programowej dla liceum i technikum. Zapewniają pełną realizację wymagań ogólnych i szczegółowych, łącząc naturalną komunikację, poprawność językową i gwarantując realne postępy w nauce z języka francuskiego w liceum i technikum w klasach 1-4.

Poznaj katalog podręczników do nauki języka francuskiego dla liceum i technikum, klasa 1-4.

Zapraszamy do zapoznania się z podręcznikami do nauki języka francuskiego dla klas liceum i technikum. Proponujemy Państwu najciekawsze podręczniki do nauki języka  francuskiego wydawnictw francuskich dedykowane dla liceum i technikum. Od lat współpracujemy z wydawnictwem Cle international i Didier, których podręczniki do nauki języka francuskiego są stosowane w wielu polskich liceach, i cieszą się uznaniem naszych klientów. W naszej ofercie edukacyjnej znajdą Państwo nowości wydawnicze, interesujące tytuły materiałów pomocniczych do nauki, materiałów do samodzielnej nauki, a także inne publikacje towarzyszące podręcznikom do nauki języka francuskiego w liceum i technikum.

Repetytoria maturalne do nauki języka francuskiego dla liceum i technikum, klasa 4 - Polecamy.

Oprócz podręczników do nauki języka francuskiego w naszej ofercie znajdziesz również, zestaw repetytoriów przygotowujących do matury z języka francuskiego. Seria zdam maturę język francuski jest przygotowana z myślą o wszystkich którzy pragną przygotować się dobrze do egzaminu maturalnego z języka francuskiego. Seria składa się z czterech tomów i jest przeznaczona dla uczniów klasy maturalnej w liceum i technikum: Zdam maturę język francuski poziom podstawowy pisemny, Zdam maturę język francuski poziom rozszerzony pisemny, Zdam maturę język francuski egzamin ustny. Repetytoria pozwolą Ci przygotować się do wybranego przez ciebie egzaminu Maturalnego z języka francuskiego w liceum i technikum. Repetytoria z języka francuskiego są uzupełnieniem podręcznika w klasach 4. Praca z Serią zdam maturę z języka francuskiego pozwoli Ci zdać maturę i zweryfikuje twoją wiedzę w tym zakresie.

Gramatyki i słowniki dla uczniów klas liceum i technikum z językiem francuskim - Polecamy.

Uzupełnieniem pracy z ćwiczeniami i podręcznikiem do nauki języka francuskiego jest gramatyka i dobry słownik. W księgarni internetowej Nowela znajdziesz bogatą ofertę gramatyk i słowników języka francuskiego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w doborze materiałów do nauki języka francuskiego i pomożemy tobie wybrać odpowiedni słownik lub gramatykę. Gramatyka i słownik języka francuskiego pomoże Ci lepiej zrozumieć zagadnienia poruszane w podręcznikach i ćwiczeniach do nauki języka francuskiego przeznaczonych do liceum i technikum. Dzięki dobrej książce gramatyka języka francuskiego przestanie być dla Ciebie trudna, a słownik pomoże Ci lepiej zrozumieć znaczenie słów w języku francuskim.

Lektury uproszczone w języku francuskim dla uczniów klas liceum i technikum - Polecamy.

Lektury uproszczone w języku francuskim pozwolą Ci poszerzyć twoje podstawowe słownictwo z języka francuskiego. Książki są uzupełnieniem twojej pracy z podręcznikiem i są podzielone na poziomy w skali ESOKJ. Posiadamy w ofercie szeroki wachlarz lektur dzięki którym nauka języka francuskiego stanie się dla ciebie bardziej atrakcyjna i przyjemna. Dzięki lekturą z języka francuskiego zakres twojego słownictwa będzie lepiej opanowany i utrwalony, a nauka języka francuskiego będzie bardziej interesująca.

Podręcznik do nauki języka francuskiego dla liceum i technikum, klasa 1, 2, 3, 4 - Szkoła ponadpodstawowa - MEN.

Podręczniki szkolne do nauki języka francuskiego dla liceum i technikum w klasach 1, 2 są dostosowane dla polskich uczniów i znajdują się w wykazie MEN, są zgodne z reformą edukacji z 2019r. Podręczniki zawierają sprawdzone metody edukacyjne dostosowane do potrzeb polskich uczniów, Liceum i technikum i gwarantują wymierne efekty nauki, procentujące na sprawdzianach i egzaminie maturalnym. Wersje zaadaptowane dla polskich czteroletnich liceum umożliwiają pracę w grupach początkujących oraz kontynuujących naukę języka francuskiego na bazie 7 i 8 klasy szkoły podstawowej w liceum i technikum. Szeroka gama różnorodnych i multimedialnych materiałów dydaktycznych dla ucznia i nauczyciela z języka francuskiego dla liceum i technikum znajduje się również w naszej ofercie.

Oferta edukacyjna podręczników do francuskiego dla licealistów klas 1, 2, 3, 4.

Pracownicy księgarni internetowej Nowela i nasi przedstawiciele metodyczni pomogą Państwu dopasować podręcznik do nauki języka francuskiego w 4 letnim liceum. Posiadamy szeroką wiedzę i możemy udzielić Państwu wsparcia merytorycznego w zakresie wyboru podręcznika  z języka francuskiego dla liceum i technikum co jest ważnym aspektem naszej pracy. Do podręczników klasa 1-4 licem i technikum proponujemy Państwu szeroką gamę dodatkowych materiałów pomocniczych, takich jak: PLAN WYNIKOWY, ROZKŁAD MATERIAŁU, KRYTERIA OCENIANIA itp. Podręczniki dedykowane dla Klas 1 Liceum i Technikum do języka francuskiego zostały przygotowane specjalnie z myślą o pierwszym roczniku uczniów kończących 8 klasę szkoły podstawowej. Do podręczników dla licem i technikum z języka francuskiego dodajemy szeroką gamę różnorodnych i multimedialnych materiałów dydaktycznych dla ucznia i nauczyciela.


Katalog: Podręczniki do nauki języka francuskiego dla liceum i technikum, klasa 1, 2, 3, 4.

Więcej
na stronę