Audiobooki Język francuski

Jest 7 produktów.

Zapoznanie się z klasycznymi lekturami jest niezwykle ważnym elementem nauki obcej dla nas mowy. Jeśli zdecydujesz się na słuchowisko zamiast klasycznego wydania papierowego, możesz także rozwijać zdolność rozumienia ze słuchu i utrwalać poprawną wymowę nieznanych dotąd słów. W ofercie Wydawnictwa Nowela znajdziesz audiobooki w języku francuskim. Kultowe propozycje, takie jak seria o Mikołajku Goscinnego i Sempé czy „Mały Książę” Antoine’a de Saint-Exupéry to tytuły, które od lat zdobywają serca zarówno dla uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych, jak i dorosłych. Dzięki naszym książkom do słuchania poznasz je w oryginale!

Audiobooki w języku francuskim – dlaczego warto uwzględnić je w nauce

Podręczniki i zeszyty ćwiczeń są doskonałym narzędziem do poznawania nowych zagadnień gramatycznych i leksykalnych. Francuski ma jednak bardzo specyficzne, choć niezwykle dźwięczne i uwielbiane na całym świecie brzmienie, które warto poznać bliżej. Dzięki książkom do słuchania z Wydawnictwa Nowela możesz w prosty i przyjemny sposób oswoić z mową i akcentem. Ponadto uznane na całym świecie lektury dla dzieci i młodzieży są napisane lekkim, naturalnym językiem — pozwalają zatem lepiej poznać zastosowanie poszczególnych zwrotów, konstrukcji gramatycznych frazeologizmów w praktyce.

Do kogo kierujemy naszą ofertę książek do słuchania w języku francuskim?

Nasze propozycje doceni każdy, kto szuka ciekawych sposobów na połączenie edukacji i rozrywki. Wydawnictwo Nowela oferuje szeroki wybór ponadczasowych powieści, które zdążyło już pokochać wiele pokoleń czytelników. Nasze książki do słuchania w języku francuskim będą doskonałym wyborem przede wszystkim dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym. Z powodzeniem mogą wykorzystać je również nauczyciele w szkołach podstawowych, którzy szukają alternatywnych sposobów utrwalania wiedzy i umiejętności językowych. Wiemy, że naukę można zacząć w każdym wieku, więc nie ma przeciwwskazań, aby po nasze audiobooki w języku francuskim sięgali również dorośli, którzy podjęli się samodzielnego poszerzania horyzontów.