Gry do nauki hiszpańskiego

Jest 3 produktów.
Dzieci uczą się szybko i łatwo. Wystarczy umiejętne podejście, odpowiednia zachęta, a wiedzę, nowe pojęcia i zjawiska przyswajają bez większego wysiłku. Podobnie wygląda nauka języków obcych. Małym dzieciom nie nakazuje się uczenia słówek na pamięć czy rozpracowywania gramatyki. Chłoną język poprzez zabawę, niejako „przy okazji”, naturalnie. Zabawa to najlepszy sposób na zaznajomienie dzieci z podstawami języka obcego oraz idealne rozwiązanie, aby nie zniechęcić ich do nauki w przyszłości. A jeśli zabawa, to… gry!...
...to… gry! Gry do nauki hiszpańskiego to świetna propozycja dla wszystkich, którzy chcę w pociechach zaszczepić miłość do słońca, południowego stylu życia i wyjątkowego, śpiewnego języka. Wybierz hiszpańskie gry z bogatej oferty naszej księgarni i zamień zabawę w naukę, a naukę – w zabawę!

Gry językowe – hiszpański dla dzieci


Księgarnia Nowela oferuje szeroki wybór gier do nauki hiszpańskiego. Dostosowane są one odpowiednio do wieku uczniów oraz poziomu zaawansowania. Wśród naszych propozycji znajdziecie planszowe gry po hiszpańsku skierowane dla starszych uczniów, które rozwijają słownictwo, pozwalają ćwiczyć wymowę oraz konstrukcje gramatyczne. Oprócz słówek, przydatnych zwrotów i podstaw gramatyki, dzięki grom po hiszpańsku dzieci i młodzież poznawać może także zagadnienia związane z kulturą i społeczeństwem krajów hiszpańskojęzycznych. Zabawa specjalnymi, bogato ilustrowanymi plakatami rozwijają nie tylko umiejętności językowe, ale także uczy tolerancji, otwartości i ciekawości świata.

Hiszpańskie gry multimedialne – nauka przez zabawę


W ofercie naszej księgarni językowej znajdziecie także edukacyjne gry multimedialne. Gry do nauki hiszpańskiego w wersji wirtualnej to ciekawa propozycja dla starszych dzieci, dostępna na różnych poziomach zaawansowania. Gra pozwala na codzienne obcowanie z językiem, „zanurzenie się” w nim, daje więc podobne efekty, jak wyjazd do Hiszpanii. Jak wiadomo, kontakt z żywym językiem, konieczność spontanicznego, bieżącego komunikowania się, jest najlepszym sposobem na przyswojenie języka i zdobycie swobody mówienia. Postaw na hiszpańskie gry wirtualne i pozwól czerpać uczniowi satysfakcję i radość z uczestnictwa w codziennych sytuacjach w języku hiszpańskim.

Gry po hiszpańsku dla dzieci – szeroki wybór


Postaw na edukacyjną, kreatywną zabawę i wybierz gry do nauki hiszpańskiego. Pozwolą one na połączenie nauki z rozrywką i w atrakcyjny, przyjemny sposób oswoją najmłodszych z przyswajaniem wiedzy i rozwijaniem umiejętności językowych. Pamiętaj, że wcześnie rozpoczęta i odpowiednio przeprowadzona nauka języka obcego w pierwszych latach życia, ułatwi zdobywanie wiedzy na dalszych etapach edukacji – nie tylko w przypadku kolejnych języków obcych. Aby nie zrazić dziecka, postaw na naukę w formie rozrywki. Gry po hiszpańsku są idealnym sposobem na wprowadzenie do zabawy odrobiny edukacji. Jesteśmy przekonani, że Twoje dziecko pokocha hiszpańskie gry, a dzięki nim pośrednictwem – poznawanie tego wyjątkowego, melodyjnego języka!

Poznaj nasza ofertę i wybierz najlepsze gry do nauki hiszpańskiego. Zapraszamy do zakupów!
Więcej