Język polski/POLISH 

Jest 10 produktów.

Wydawnictwo Nowela ma w swojej szerokiej ofercie szereg materiałów pomagających opanować do perfekcji naszą ojczystą mowę. Kursy i podręczniki do nauki języka polskiego dla obcokrajowców są przeznaczone dla osób dorosłych na poziomie od B1 do C2. Książki opracowane przez Elżbietę Zarych i Bogusława Kubiaka pozwalają nie tylko wzbogacić słownictwo i poznać gramatykę. Zawarto w nich także wiele przydatnych informacji o naszej rodzimej kulturze i tradycji.

Nauka języka polskiego z Wydawnictwem Nowela – co oferujemy?

Nasze podręczniki są dostępne w wielu atrakcyjnych formach, spośród których z łatwością dobierzesz najlepsze media do nauki zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Wśród dostępnych pozycji znajdują się książki do nauki języka polskiego dla obcokrajowców zarówno w wersji wydań fizycznych, jak i cyfrowe e-booki. Dla osób, które chcą ćwiczyć zdolności konwersacyjne, mamy specjalny kurs „Nadstaw ucha!” w formie audiobooka pomagającego opanować wymowę i rozumienie ze słuchu. W sprzedaży mamy również interaktywne testy poziomujące w formie klucza dostępu do platformy cyfrowej dzwonek.pl.

Podręczniki do nauki języka polskiego dla obcokrajowców — do kogo kierujemy ofertę?

Nasze materiały są różnorodne pod względem omawianych zagadnień, poziomów zaawansowania oraz tematyki przewodniej. Dzięki temu książki i kursy będą świetnym narzędziem pracy w rękach lektorów i nauczycieli przygotowujących zajęcia z języka polskiego dla obcokrajowców. Umożliwią efektywną naukę na poziomie średniozaawansowanym i zaawansowanym zarówno na zajęciach indywidualnych, jak i grupowych.

Propozycje Wydawnictwa Nowela są atrakcyjne także dla cudzoziemców zainteresowanych samodzielnym szlifowaniem umiejętności językowych. Wśród naszych materiałów znajdą się kursy do nauki języka polskiego dla obcokrajowców, którzy biorą udział w wymianach studenckich lub pracujących w naszym kraju. Nie zabrakło tu również podręczników, audiobooków i materiałów interaktywnych służących do przygotowywania się do językowych egzaminów certyfikowanych.