Podręczniki do francuskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Jest 490 produktów.

Poznaj podręczniki do nauki języka francuskiego!

Rynek podręczników do nauki języka francuskiego znajduje się obecnie w swoim rozkwicie, zatem szukający nowego podręcznika mają w czym wybierać. Z przyjemnością przedstawiamy najnowsze podręczniki  do nauki języka francuskiego dla dzieci i dorosłych. Proponujemy Państwu najciekawsze publikacje wydawnictw francuskich  Cle international i Didier , które od lat cieszą się uznaniem naszych klientów. W naszej ofercie znajdą Państwo nowe, interesujące...

...eresujące tytuły: podręczników, materiałów pomocniczych do nauki języków obcych, materiałów do samodzielnej nauki, a także inne publikacje towarzyszące podręcznikom.

Podręczniki do nauki języka francuskiego dla dzieci. Język francuski dla dzieci i młodzieży!

Do nauki języka francuskiego dla dzieci proponujemy podręczniki: Zig Zag plus, TIP TOP, Vitamine i Nouveau Jus d’orang. Serie podręczników do francuskiego są przeznaczone dla dzieci i zapewniają płynne wprowadzenie w naukę języka francuskiego. Podręczniki dla dzieci świetnie sprawdzają się w przedszkolach i szkołach językowych. Wśród podręczników do nauki języka francuskiego dla dzieci nieco starszych w wieku szkolnym rekomendujemy: Alex et Zoe dla klas 4-6, Decibel i Amis et compagnie dla klas 7 i 8. Na uwagę zasługuje również Bonjour et bienvenue! - Najnowszy podręcznik dla dzieci wydawnictwa Didier.

Podręczniki do nauki języka francuskiego dla młodzieży i dorosłych.

Dla młodzieży i osób dorosłych klas liceum i technikum rekomendujemy do nauki języka francuskiego podręcznik #LaClasse, który od lat dobrze sprawdza się w szkołach ponadpodstawowych i cieszy się uznaniem w środowisku nauczycieli. Do nauki języka francuskiego dla młodzieży i dorosłych polecamy podręczniki: L’Atelier, Edito, Edito Pro, Nouveau Pixel, Odyssee, Quartier d'affaires, Tendances, Vite et bien. Podręczniki są przeznaczone dla młodzieży i osób dorosłych, które chcą efektywnie uczyć się języka francuskiego. Podręczniki są zgodne z zasadami ESOKJ.

Podręczniki do francuskiego w wersji cyfrowej dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Nauczanie zdalne lub hybrydowe? Tradycja czy nowoczesność? Nie musisz wybierać. Ucz języka francuskiego przeplatając klasyczne metody ze współczesnymi technologiami! W księgarni Nowela znajdą Państwo szeroki wybór materiałów i podręczników dla dzieci i dorosłych do nauki języka francuskiego w wersji cyfrowej.

Propozycje podręczników do francuskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych!


Katalog: Podręczniki do nauki języka francuskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Więcej
na stronę