Język włoski 

Jest 6 produktów.
Uczysz się włoskiego od dłuższego czasu? A może interesuje Cię włoski dla początkujących? Ebook zawsze będzie strzałem w dziesiątkę – praktycznym, wygodnym i łatwo dostępnym. A może uczysz innych? Duża liczba zajęć jednego dnia z uczniami na różnym poziomie zaawansowania nie musi być problemem. Postaw na ebooki po włosku i zapomnij o dźwiganiu wielu tomów na plecach lub ramieniu. Dzięki cyfrowym wersjom ulubionych książek, możesz mieć przy sobie kilka pozycji jednocześnie, zabierając z domu jedynie lekki czytnik. Pozn...
...tnik. Poznaj naszą ofertę i wybierz swoją ulubioną pozycję w wersji cyfrowej!

Nauka włoskiego – ebook zamiast papierowej książki?


Zwolennicy książek elektronicznych wymieniają sporo zalet tej formy zapisu treści. Jedną z nich jest oszczędność miejsca, inną – aspekt ekologiczny, związany z ograniczeniem produkcji papieru, a jeszcze kolejną – brak konieczności dźwigania nierzadko sporych książkowych ciężarów.

W przypadku materiałów do nauki języków obcych waga jest dość istotną kwestią – podręczniki bywają zazwyczaj spore i dość ciężkie. Jeśli zdecydujesz się więc na ebooki po włosku, zdecydowanie odciążysz swój kręgosłup. Łatwy dostęp do materiałów elektronicznych i niewielkie rozmiary czytnika z kolei sprawiają, że ebooki po włosku możesz mieć zawsze pod ręką i wykorzystać na naukę przejażdżkę pociągiem, oczekiwanie na przystanku na tramwaj czy czas spędzony w kolejce na poczcie. Pamiętaj, że podczas nauki języka obcego bardzo korzystny jest regularny kontakt z nim, nawet jeśli miałby trwać zaledwie kilka minut dziennie.

Język włoski – ebooki dla dzieci i dorosłych


W ofercie naszej księgarni językowej znajdziesz bogaty wybór włoskich ebooków. Włoski dla początkujących? Zadania dla zaawansowanych? Ciekawe propozycje dla dzieci? Wszystko to łatwo odszukać wśród naszych cyfrowych propozycji do nauki języka włoskiego.

Na stronie znajdziesz podręczniki motywujące uczniów do aktywnej komunikacji i spontanicznego używania języka oraz zbiory zadań, pozwalające na ćwiczenie konstrukcji gramatycznych lub słownictwa. Nie brakuje także pozycji przybliżających fascynującą kulturę i historię Włoch. Interesują Cię ebooki po włosku dla młodzieży? Idealną propozycją będą wciągające opowieści z ćwiczeniami – wśród naszych wydawnictw znajdzie się „Dylan Dog” czy historie o kryminolożce Julii. Nauka i świetna rozrywka w jednym? Dlaczego nie!

Nauka włoskiego – ebooki w najlepszych cenach


Szukasz książki do nauki języka włoskiego? Nie możesz się zdecydować, co wybrać? Postaw na ebooki po włosku i ciesz się nie tylko materiałami o wysokim poziomie merytorycznym, odpowiednio dopasowanym do wieku odbiorców, ale także wygodą użytkowania. Włoskie ebooki możesz mieć zawsze przy sobie i kiedy tylko nadarzy się odpowiednia okazja, zajrzeć do książki i poświęcić chwilę wolnego czasu na zgłębianie tajników tego pięknego języka. Postaw na ebooki po włosku i wprowadź do nauki regularność i systematyczność.

Przenieś swoją włoską przygodę do cyfrowego świata i wybierz ebooki po włosku. Zapraszamy do zakupów w księgarni Nowela!


Książki cyfrowe zapewnią szybki i łatwy dostęp do wszystkich zasobów niezbędnych do nauki języka!

Zamówienia na pozostałe tytuły partnerskich wydawnictw prosimy składać mailowo: doradcy@nowela.pl
Zamówienia będą realizowane w terminie od 2-3 dni roboczych, drogą elektroniczną.

Więcej