Komiksy po francusku

Jest 59 produktów.
Nauka języków obcych może być fascynującą podróżą. Z jednej strony daje szansę na wszechstronny rozwój, stymuluje pracę neuronów w mózgu i usprawnia aparat mowy, z drugiej – pozwala na poznanie i zrozumienie drugiej kultury, spojrzenie na świat z innej perspektywy, daje lekcję otwartości i tolerancji. Aby jednak nauka języków obcych mogła poszerzać horyzonty, musi być skuteczna. Sam proces powinien być w miarę możliwości dostosowany do indywidualnych predyspozycji ucznia. Nauczyciele, rodzice, prywatni korepetytorzy staraj...
...zy starają się podsuwać dzieciom i młodzieży różnego rodzaju pomoce naukowe. Gry planszowe, multimedialne, piosenki, filmiki – wszystko to, dobrane odpowiednio do wieku i predyspozycji ucznia, doskonale się sprawdza. Ciekawym rozwiązaniem może być także lektura komiksów po francusku.

Komiksy po francusku – ucz się z przyjemnością


Dzieci i młodzież często zaczytują się w komiksach. Nic dziwnego, są atrakcyjne pod względem wizualnym, mają wciągającą fabułę i najczęściej tworzą wielotomowe serie, co zachęca do sięgania po kolejne części. Może więc warto połączyć tę popularną formę rozrywki z nauką? Francuskie komiksy mogą okazać się świetnym sposobem na zachęcenie młodego czytelnika do kontaktu z językiem Prousta. Przeczytanie komiksowej opowieści będzie wyzwaniem, ale przyniesie wielką satysfakcję, która poskutkować może chęcią lektury kolejnego tomu. Komiksy francuskie to w końcu klasyka gatunku! Jaki miłośnik obrazkowych historii nie chciałby poczytać o przygodach Asterixa w oryginale? Z pewnością chętnych nie zabraknie. Bogatą ofertę komiksów po francusku znajdziesz w księgarni Nowela. Zapraszamy!

Komiksy dla dzieci po francusku – nauka i rozrywka


W przypadku najmłodszych uczniów, zdecydowaną zaletą komiksów po francusku jest niewielka ilość tekstu. Do lektury przyciągają atrakcyjne ilustracje oraz wartka akcja, a krótkie, proste dialogi sprawiają, że tekst jest przystępny – można go czytać szybko, śledząc dynamiczny rozwój akcji. W zetknięciu z dłuższymi tekstami dzieci mogą się męczyć lub po prostu nie rozumieć sensu czytanych słów. Francuskie komiksy natomiast działają nieco inaczej – nie trzeba znać każdego słowa, aby wyłapać sens z kontekstu. W ten sposób nie pojawia się niepotrzebna frustracja i zniechęcenie, a nowych słówek jakie mimochodem dziecko przyswoi czytając komiksy francuskie, będzie z pewnością mnóstwo.

Znane komiksy francuskie – poznaj najciekawsze pozycje


W ofercie księgarni Nowela znajdziesz bogaty wybór komiksów dla dzieci po francusku. Wśród nich czołowe miejsce zajmują pozycje, będące klasyką gatunku. Bohaterem pierwszego z nich jest znany wszystkim Asterix, którego stworzył francuski scenarzysta i pisarz polskiego pochodzenia René Goscinny oraz Albert Uderzo. Dostępne w naszym sklepie francuskie komiksy o Asterixie i Obelixie z wydawnictwa Hachette, to pełne humoru opowieści o kolejnych przygodach dzielnych Galów. Innym oferowanym przez nas znanym komiksem francuskim są „Przygody Tintina”, jeden z najpopularniejszych komiksów europejskich XX wieku. Stworzona przez belgijskiego artystę piszącego pod pseudonimem Hergé seria opowiada o podróżującym po całym świecie reporterze, rozwiązującym tajemnicze zagadki kryminalne. Znajdziecie u nas szeroki wybór komiksów po

francusku o Tintinie, przygotowanych przez wydawnictwo Castermann. Wybierz swój ulubiony i poznaj klasyczne komiksy francuskie w oryginale!

Komiksy francuskie – sklep z bogatym asortymentem


Chcesz ułatwić i uprzyjemnić naukę języka swoim uczniom lub dzieciom? Postaw na komiksy po francusku i zaszczep w nich miłość do czytania i poznawania języka. Dostępne w naszej księgarni komiksy francuskie z pewnością zadowolą wszystkich fanów gatunku, a tych jeszcze nie przekonanych do obrazkowych opowieści, zarażą pasją i zaoferują nową, fascynującą przygodę. Zapoznaj się z naszą ofertą znanych komiksów francuskich i postaw na ambitna rozrywkę. Jesteśmy przekonani, że satysfakcja z przeczytania książki w języku obcym będzie ogromna i rozbudzi apetyt na kolejne pozycje. Wybierz najlepsze francuskie komiksy i ciesz się lekturą. Zapraszamy do zakupów!
Więcej
na stronę