Seria w podróży - Rozmówki - ASSIMIL

Jest 17 produktów.

Kieszonkowe książki, które prezentujemy w tej kategorii, zabierzecie ze sobą bez problemu w najdalszą podróż. Publikacje zawierają podstawowe zwroty, które ułatwią Wam komunikację z lokalną społecznością. Znajdziecie tu też praktyczne wskazówki odnośnie do zwyczajów panujących w danym kraju – dzięki podpowiedziom unikniecie niezręczności i łatwiej zadbacie o swój komfort na wakacjach. Rozmówki ASSIMIL to propozycja dla każdego, kto chce uniknąć niespodzianek i łatwo odnaleźć się w wiel...

...ię w wielu codziennych sytuacjach, będąc poza granicami kraju.

Uczymy się podstawowych słów i wyrażeń

Książeczki kieszonkowe, choć niewielkich rozmiarów, zawierają wszystko, czego będziecie potrzebować w podróży. Poszczególne rozmówki zabierzecie ze sobą do Wietnamu, Turcji, Norwegii, Japonii, Hiszpanii, Grecji czy Francji. Co konkretnie znajdziecie, otwierając rozmówki ASSIMIL? Już w pierwszym momencie zaskoczy Was przejrzysta struktura miniprzewodnika po obcym języku. Poszczególne działy uporządkowane są tematycznie, dzięki czemu łatwo odszukacie potrzebne Wam w danej sytuacji informacje. Kieszonkowe wydania to jednak przede wszystkim bogate słownictwo, którego użyjecie podczas zamawiania obiadu w restauracji, kupowania biletu na autobus czy opłacania noclegu w hotelu.

Kieszonkowe wydanie ASSIMIL – idealne na wakacje

Autorzy zadbali też o umieszczenie w rozmówkach najczęstszych konstrukcji gramatycznych – wszystko po to, żebyście mogli samodzielnie tworzyć najprostsze zdania w obcym języku i jeszcze lepiej porozumiewać się z otoczeniem. Wreszcie rozmówki ASSIMIL to także garść ciekawostek na temat kultury poszczególnych krajów i panujących tam zwyczajów. Informacje na temat krajów są cenną lekcją dla podróżujących. Materiały audio książek ASSIMIL pomogą w osłuchaniu się z językiem obcym i ćwiczeniu prawidłowej wymowy słów.

Zapraszamy do zapoznania się z kolekcją kieszonkowych książek do nauki języków obcych! Nie zapomnijcie o nich w trakcie planowania kolejnych wojaży po Europie lub dalszych zakątkach świata.

Więcej
na stronę