Kursy i rozmówki do nauki języka obcego ASSIMIL

Jest 60 produktów.

Skuteczna metoda nauki języka obcego z Assimil

Assimil to francuska firma, która od 1929 roku zajmuje się publikowaniem kursów do nauki języków obcych. Materiały wydawane przez Assimil cieszą się ogromną popularnością wśród uczni...

...ód uczniów i nauczycieli na całym świecie. Choć przygoda Assimil rozpoczęła się od podręczników do nauki języka angielskiego, to dziś jednak wydawnictwo oferuje książki i pomoce do nauki wielu języków z całego świata, jak włoski, francuski, niemiecki, rosyjski czy nawet japoński i chiński.

Metoda nauki języków obcych proponowana przez Assimil opiera się na organicznym przyswajaniu treści za pomocą czytanych tekstów i słuchanych nagrań. Podręczniki Assimil zostały zaprojektowane tak, aby na sąsiednich stronach znajdywały się treści w języku ojczystym i w języku docelowym. Dzięki temu uczniowie w naturalny sposób, intuicyjnie „wchłaniają” nowe słowa i konstrukcje gramatyczne. Na metodę wskazuje już sama nazwa wydawnictwa, która pochodzi od słowa „assimiliate”, czyli właśnie „przyswajać”.

Kursy do nauki języka obcego Assimil

Oferowane przez nas poniżej materiały powstały przy współpracy z Assimil. Łączymy w nich naszą wiedzę i doświadczenie ze skutecznością metody francuskiego wydawnictwa. Nasze kursy i rozmówki do nauki języka obcego Assimil obejmują podręczniki i samouczki dla dzieci i dorosłych. Odnajdziesz wśród nich pomoce do nauki najpopularniejszych obecnie języków obcych, takich jak angielski, niemiecki, hiszpański, chiński czy japoński. Razem z Assimil pragniemy propagować kulturę, obyczaje i mowę innych narodów.

Dlatego właśnie oferujemy naszym klientom skuteczne i strategicznie przemyślane materiały do nauki. W przygotowanych kursach łączymy teorię z praktyką. Kolejne podręczniki z naszej oferty odzwierciedlają metodę Assimil, która zakłada, że nauka języków obcych obejmuje fazę „przyswajania” i „aktywacji”. Dzięki temu odkrywanie tajników języka postępuje w naturalny i organiczny sposób. Kursy do nauki języka obcego Assimil pokazują, że na naukę nowych rzeczy nigdy nie jest za późno. Zagłębianie się w historię, kulturę oraz język innych państw to przygoda, w której udział może wziąć każdy z nas.

Rozmówki do nauki języka obcego Assimil

Zdajemy sobie sprawę, że dla wielu uczniów największym wyzwaniem jest wykorzystanie nabytych zdolności językowych w rozmowie. Dlatego właśnie przygotowane przez nas kursy obejmują także część praktyczną. Rozmówki to seria materiałów nastawionych przede wszystkim na mówienie – zawierają słownictwo, nagrania i skondensowaną gramatykę, która pozwala na konstruowanie własnych zdań. Dzięki zebranym przez nas ćwiczeniom rozmowa w języku obcym przestanie napawać Cię lękiem, a zamieni się w świetną zabawę! Oprócz konkretnych rozwiązań rozmówki od Assimil zawierają także garść cennych informacji na temat historii i obyczajów danego kręgu kulturowego, które znacznie ułatwią rozmowę w wybranym języku. Sprawdź sam, a przekonasz się, że rozmówki do nauki języka obcego Assimil wyposażą Cię w narzędzia (i odwagę!), których potrzebujesz, by wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce.

Więcej
na stronę