Szkoły podstawowe 

Jest 164 produktów.
Podręczniki do nauki języka francuskiego przeznaczone do szkoły podstawowej. Seria Alex et Zoe plus, Seria Amis et compagnie, Seria Decibel.

W naszym asortymencie znajdują się propozycje skierowane zarówno dla młodszych dzieci, jak i młodzieży uczęszczającej do starszych klas szkoły podstawowej. Wszystkim zainteresowanym proponujemy szeroki wybór książek do nauki języka od znanych i cenionych w branży wydawnic...

...y wydawnictw. Bez względu na to, czy Twoje dziecko zaczyna dopiero naukę języka francuskiego, czy zna już podstawy, w naszym asortymencie znajdzie odpowiedni podręcznik do francuskiego do szkoły podstawowej dopasowany do poziomu swojej wiedzy i umiejętności. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.


Podręczniki do francuskiego do szkoły podstawowej


Chcesz, by Twoja pociecha poszerzyła swój zasób słownictwa, a może zależy Ci, by zyskała więcej pewności siebie i chętnie rozmawiała w języku obcym? W oferowanych przez nas książkach znajdują się dostosowane do wieku dzieci i starannie wyselekcjonowane materiały, które docenione zostały zarówno przez uczniów, jak i nauczycieli. Z powodzeniem wykorzystywane mogą być w szkołach podstawowych, a także w szkołach językowych. To znakomite materiały do pracy w grupie, niemniej jednak świetnie sprawdzają się również jako materiały do pracy samodzielnej. Co więcej, przygotowaliśmy propozycje podręczników dla dzieci, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z nauką języka obcego oraz dla bardziej zaawansowanych uczniów.


Podręczniki do francuskiego do szkoły podstawowej w księgarni internetowej Nowela


By ułatwić Ci wybór odpowiednich książek, podzieliliśmy nasz asortyment na trzy kategorie - Klasy 1-3, Klasy 4-6 oraz Klasy 7-8 szkoły podstawowej. Dzięki temu z łatwością odnajdziesz interesujące Cię podręczniki. Oferujemy popularne tytuły, takie jak seria Alex et Zoe Plus, seria Amis et compagnie oraz seria Décibel. Proponowane przez nas podręczniki do francuskiego to specjalnie opracowane tytuły od światowej klasy wydawnictw, takich jak CLE INTERNATIONAL oraz DIDIER, przygotowane przez specjalistów w dziedzinie językoznawstwa. Nowoczesne książki zapewniają uczniom solidną dawkę wiedzy w atrakcyjnej formie. Nie bez przyczyny materiały te cieszą się dużą popularnością – uwzględniają najnowszą, aktualną wiedzę w zakresie nauczania języków obcych i od lat towarzyszą nauczycielom i uczniom z różnych roczników w przygodzie z nauką języka obcego.


Ćwiczenia, materiały i podręczniki do francuskiego do szkoły podstawowej


W naszym asortymencie mamy szeroki wybór książek. Naszym Klientom proponujemy nowoczesne serie książek do nauki języków obcych, niemniej jednak oprócz tradycyjnych podręczników do francuskiego do szkoły podstawowej znajdziesz u nas m.in.:


- arkusze do nauki


- ćwiczenia


- zeszyty lektur


- przewodniki i poradniki metodyczne


- materiały do tablicy interaktywnej


Oferujemy również podręczniki z materiałami audio – nagrania pozwalają dzieciom nie tylko poznać słownictwo czy gramatykę, ale i osłuchać się z językiem. Ponadto, w proponowanych materiałach znajdują się praktyczne ćwiczenia wspierające pracę nad językiem wykorzystujące nagrania i różnorodne materiały testowe, dzięki którym uczniowie mogą opanować potrzebne w codziennej komunikacji zagadnienia leksykalno-gramatyczne.


Dlaczego warto uczyć się języków obcych już od najmłodszych lat?


Na aktualnym rynku pracy w wielu branżach jeden język to zbyt mało, więc znajomość drugiego to ogromny atut, ceniony przez pracodawców na całym świecie. Uplasowany na dziewiątej pozycji w rankingu najczęściej używanych języków na świecie, francuski otwiera osobom biegle posługującym się tym językiem wiele drzwi kariery. To nie wszystko, ponieważ jest to oficjalny język Unii Europejskiej, NATO, ONZ, WHO oraz wielu innych organizacji międzynarodowych. Jest to również język międzynarodowy – w wielu krajach przyda się do codziennej komunikacji, m.in. w Belgii, Szwajcarii czy w Kanadzie oraz wielu krajach Afryki.


Nowela – szeroki wybór podręczników do francuskiego do szkoły podstawowej


Wybierz nasze podręczniki do francuskiego do szkoły podstawowej, które pomogą Twojemu dziecku zapamiętać różne słowa i zwroty, osłuchać się z ich prawidłową wymową oraz poznać podstawy gramatyki. Serdecznie zachęcamy wszystkich zainteresowanych do składania zamówień w naszej księgarni internetowej.

Więcej
na stronę