Podręczniki francuskie do przedszkola

Jest 29 produktów.

Język francuski należy do najpopularniejszych języków obcych, nic więc dziwnego, że bardzo często i chętnie wybierany jest do nauki zarówno przez dorosłych, jak i młodsze pokolenie. W asortymencie naszej internetowej księgarni językowej znajdują się podręczniki do nauki języka francuskiego przygotowane z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

...ight:108%;">

Podręczniki do francuskiego dla dzieci – strategie i techniki nauczania


Materiały zawarte w publikacjach uatrakcyjniają zajęcia przedszkolaków. Autorzy doskonale zdają sobie sprawę, że maluchy nie posiadają dyscypliny szkolnej. Ponadto szybko się nudzą, nie potrafią pisać i nie rozumieją gramatyki – posiadają za to duże predyspozycje do pochłaniania nowych informacji. Dlatego właśnie nauka z naszymi podręcznikami jest nie tylko przyjemnością, ale i doskonałą zabawą. Materiał zawarty w książkach do francuskiego dla dzieci przedstawiony jest w zabawnej i przejrzystej formie, sprzyjającej nauce najmłodszych. Co więcej, propozycje dostępne w naszym asortymencie zostały wyposażone również w ciekawe materiały audio i wideo, a także gry i zadania z uwzględnieniem wieku i zróżnicowanych umiejętności uczniów. Minikursy gwarantują także doskonałe wprowadzenie dla przedszkolaków w wieku 5-6 lat do kształcenia umiejętności czytania i pisania – uczniowie poznają struktury językowe oraz mają możliwość utrwalenia ich.


Podręczniki do francuskiego do przedszkola


Starannie przygotowany materiał umożliwia efektywne wdrożenie się w język już od najmłodszych lat. Ćwiczenia zachęcają najmłodszych do mówienia i brania aktywnego udziału w zajęciach. Książki obejmują ciekawe tematy związane z najważniejszymi obszarami życia dziecka. Nasze podręczniki zawierają zadania, które uczą pisania i czytania ze zrozumieniem oraz pomagają zapamiętać i utrwalić słownictwo. Całość przedstawiona jest w ciekawej formie, z fascynującymi kolorami i grafiką. To również praktyczne narzędzia dla nauczycieli, które wspomagają wszechstronny rozwój przedszkolaków.


Duży wybór podręczników do francuskiego dla dzieci


Wszystkim zainteresowanym proponujemy szeroki wachlarz podręczników do francuskiego do przedszkola. To nasze sprawdzone propozycje dla dzieci dopiero rozpoczynających przygodę z drugim językiem. Oprócz tradycyjnych książek do nauki oferujemy również zeszyty ćwiczeń, poradniki metodyczne, materiały audio i wideo, zeszyty do nauki pisania, zeszyty lektur, a także materiały w formie cyfrowej. Materiały wciągają w zabawę i naukę języka obcego, a także przygotowują dzieci do pracy z podręcznikami do francuskiego używanymi w szkole podstawowej.


Podręczniki do francuskiego do przedszkola w dystrybucji Noweli – cenione serie od sprawdzonych wydawnictw


Oferujemy m.in. bardzo popularną i zachwalaną zarówno przez edukatorów, jak i uczniów serię Zig Zag i Zig Zag Plus od CLE International. Od CLE International proponujemy również takie tytuły, jak Clementine czy Lili la petite grenouille. Ponadtow asortymencie naszej księgarni językowej online znajduje się np. Ludo et ses amis od DIDIER, a także Uczę się francuskiego śpiewająco książka z piosenkami 3-6 lat od Nowela ASSIMIL. Wszystkie dostępne w naszej ofercie wydania są do nabycia w atrakcyjnych cenach. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z asortymentem naszej księgarni online.


Dlaczego warto uczyć się języka obcego już w przedszkolu?


Maluchy w wieku przedszkolnym są ciągle w trakcie nauki języka ojczystego, niemniej jednak jednoczesna nauka dwóch języków (ojczystego i obcego) jest bardzo korzystna. Podnosi świadomość językową maluchów i wpływa pozytywnie na rozwój obu półkul mózgowych. Eksperci zachęcają do nauki od najmłodszych lat, zapewniając, że wczesna nauka to najlepsza inwestycja w lingwistyczną przyszłość dziecka.


Dlaczego warto uczyć dzieci języka francuskiego?


Znajomość języka daje możliwość swobodnego podróżowania po Francji, ale nie tylko. Francja to kraj, który jest jednym z największych inwestorów zagranicznych w Polsce, a jednocześnie piątą potęgą ekonomiczną świata. Znajomość języka umożliwi dziecku nie tylko możliwość studiowania na prestiżowych uczelniach za granicą, ale zapewni również dodatkowy atut podczas znajdowania zatrudnienia. Nie czekaj i wybierz jeden z proponowanych przez nas podręczników do francuskiego do przedszkola.

Więcej
na stronę