Wydawcy

Podróże po Polsce. Ebook na platformie dzwonek.pl. Podręcznik do nauki języka polskiego dla obcokrajowców. Poziom C1/C2. Kod dos

produkt wirtualny
Podróże po Polsce. Ebook na platformie dzwonek.pl. Podręcznik do nauki języka polskiego dla obcokrajowców. Poziom C1/C2. Kod dos - ePodręczniki, eBooki, audiobooki

Język polski dla obcokrajowców

256

1

9788367029759

Status: Na zamówienie

Średnia ocen 
0/5   (0)
  Pobierz instrukcje obsługi  

Po opłaceniu zamówienia klient otrzyma pocztą elektroniczną kod do wykorzystania na cyfrowej platformie edukacyjnej Dzwonek.pl, ważny przez 1100 dni od momentu aktywacji. Wysyłka kodu drogą mailową nastąpi niezwłocznie po potwierdzeniu opłacenia zamówienia. Kod można aktywować po założeniu konta na platformie Dzwonek.pl, wybierając w zakładce "zasoby" opcję "odblokuj kolekcję" i wpisując kod aktywacyjny w odpowiednim polu. Po zrealizowaniu zamówienia produkty cyfrowe nie podlegają zwrotowi.

Podróże po Polsce. Ebook na platformie edukacyjnej dzwonek.pl do nauki języka polskiego dla obcokrajowców. Poziom C1/C2.

cena detaliczna:

52,50 zł

cena internetowa:

49,87 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Podróże po Polsce. Ebook na platformie edukacyjnej dzwonek.pl do nauki języka polskiego dla obcokrajowców. Poziom C1/C2.

Podręcznik cyfrowy do nauki języka polskiego jako obcego dla cudzoziemców uczących się języka polskiego na najwyższych poziomach zaawansowania. Autor proponuje podróż  po Polsce połączoną z poznawaniem niuansów polszczyzny; przedstawia 20 najciekawszych miast i miasteczek w 20 rozdziałach zawierających ćwiczenia na rozumienie tekstu, ćwiczenia leksykalne, gramatyczne oraz ćwiczenia rozwijające sprawność pisania i mówienia.

W sekcji Z piosenką przez Polskę znalazły się znane polskie przeboje (udostępnione w ebooku) związane z treścią rozdziału. Każdy rozdział zamyka Krzyżówka w podróży, która pozwala powtórzyć i utrwalić słownictwo występujące w poprzednich częściach.

Funkcjonalności:

W podręczniku zostały wbudowane cyfrowe odtwarzacze MP3 z wszystkimi nagraniami audio.

Ebook z funkcjonalnościami interaktywnymi, w tym m.in. z:

- aktywnym spisem treści,
- wygodną nawigacją,
- możliwością nanoszenia notatek,
- funkcją wykonywania wydruków,
- możliwością korzystania w trybie online w przeglądarce internetowej albo w trybie offline na komputerach stacjonarnych i urządzeniach mobilnych po pobraniu na komputer/telefon/tablet bezpłatnej aplikacji:

MLIBRO

Zobacz materiały demonstracyjne na PLATFORMIE EDUKACYJNEJ DZWONEK.PL.

Recenzja:

„Pomysłowo zaprojektowany podręcznik, który w istocie jest także fascynującym dziennikiem podróży po polskich miasteczkach i miastach” (prof. Oskar E. Swan,  Katedra Języków i Literatur Słowiańskich Uniwersytetu w Pittsburghu).

Autor:

Bogusław Kubiak - doktor nauk humanistycznych w zakresie językoznawstwa ze specjalnością glottodydaktyka, polonista, anglista i germanista. Ukończył liczne kursy językowo-metodyczne, m.in. w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemczech, Austrii, Francji,  Danii i Chinach. Pracuje jako adiunkt dydaktyczny w Centrum Językowym Politechniki Opolskiej, gdzie prowadzi zajęcia z języka polskiego jako obcego dla studentów z krajów Europy Wschodniej, Indii oraz z programu Erasmus, a także lektoraty języka angielskiego i niemieckiego. Uczył również języka polskiego na Politechnice Pekińskiej (北京工业大学) i w szkołach polonijnych w Republice Czeskiej. Autor kilkudziesięciu publikacji na temat metodyki nauczania języków obcych oraz podręcznika rozwijającego sprawność czytania Na łamach prasy cz. I i  II, poziom C2 (2010, 2017).

Recenzja:

„Pomysłowo zaprojektowany podręcznik, który w istocie jest także fascynującym dziennikiem podróży po polskich miasteczkach i miastach” (prof. Oskar E. Swan,  Katedra Języków i Literatur Słowiańskich Uniwersytetu w Pittsburghu).


Produkty powiązane

Katalog: Podróże po Polsce. Ebook na platformie dzwonek.pl. Podręcznik do nauki języka polskiego dla...