Sprawdź swój polski. Testy poziomujące z języka polskiego dla obcokrajowców z objaśnieniami e-book

produkt wirtualny
Sprawdź swój polski. Testy poziomujące z języka polskiego dla obcokrajowców z objaśnieniami e-book (PDF) - ePodręczniki, eBooki, audiobooki

Język polski dla obcokrajowców

9788367029483

Status: Dostępny

Średnia ocen 
0/5   (0)
  Pobierz instrukcje obsługi  

Po dokonaniu płatności otrzymasz link umożliwiający pobranie ze strony sklepu Nowela pliku ebooka w formacie PDF. Po zgodnym z zamówieniem dostarczeniu ebooka, wyłączona jest możliwość dokonania jego zwrotu.

Sprawdź swój polski. Testy poziomujące z języka polskiego dla obcokrajowców z objaśnieniami. Poziom A1–C2. Ebook (PDF).

Cena internetowa:

55,10 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

X Informacja o cenach

Informacja o cenach ujawnianych przy towarach sprzedawanych w sklepie internetowym https://nowela.pl/:

  • Ceny towarów sprzedawanych w różnych kanałach sprzedaży mogą się między sobą różnić.
  • Cena internetowa ujawniana na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ oznacza podstawową (regularną) cenę towaru ustaloną właśnie dla tego kanału sprzedaży tj. dla sklepu internetowego https://nowela.pl/. Cena internetowa jest często niższa od ceny katalogowej.
  • Cena katalogowa oznacza podstawową cenę detaliczną, często określaną także jako tzw. cena okładkowa lub cena sugerowana (zwykle ustalana przez wydawcę lub dystrybutora).
  • Informacje o najniższej cenie z ostatnich 30 dni przed obniżką ceny publikowane na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ odnoszą się do obniżek ceny internetowej ujawnionej przy towarach sprzedawanych w tym kanale sprzedaży.

Sprawdź swój polski. Testy poziomujące z języka polskiego dla obcokrajowców z objaśnieniami. Poziom A1–C2. Ebook (PDF).

 Autor: Bogusław Kubiak

„Sprawdź swój polski” to pakiet 10 interaktywnych testów z objaśnieniami, których podstawowym celem jest szybkie i proste określenie stopnia zaawansowania znajomości języka polskiego. Wyniki testów odnoszą się do systemu certyfikacji języka polskiego jako obcego (klasyfikacja od A1 do C2). Większość zadań została gruntownie sprawdzona w praktyce dydaktycznej ze studentami zagranicznymi w Centrum Językowym Politechniki Opolskiej.

Punktem wyjścia przy tworzeniu publikacji było opracowanie zestawu 60 zagadnień gramatyczno-leksykalnych w oparciu o standardy wymagań egzaminacyjnych Państwowej Komisji do spraw Poświadczania Znajomości Języka Polskiego jako Obcego. W ramach każdego zagadnienia przygotowano 10 zadań z czterema odpowiedziami do wyboru, z których jedna jest poprawna. Z powstałej w ten sposób bazy zestawiono 10 testów zawierających 60 pytań każdy (po jednym pytaniu z zagadnienia). Wszystkim zadaniom towarzyszą objaśnienia pozwalające szybko uzyskać informację, dlaczego dana odpowiedź jest poprawna, a pozostałe błędne. Teksty objaśnień umożliwiają także przypomnienie i powtórzenie podstawowych reguł gramatycznych związanych z testowanym zagadnieniem.

W sprzedaży jest również wersja interaktywna podręcznika osadzona na platformie dzwonek.pl, która umożliwia m.in. edytowanie i rozwiązywanie zadań online, weryfikację postępów w nauce, naukę w trybie self-study jak również organizowanie zajęć dla grup/klas i całych szkół. Kod dostępu do publikacji można aktywować po założeniu darmowego konta na platformie Dzwonek.pl, wybierając w zakładce "zasoby" opcję "odblokuj kolekcję" i wpisując kod aktywacyjny w odpowiednim polu.

Zobacz Kartę produktu interaktywnego: Testy poziomujące wersja interaktywna na platformie edukacyjnej dzwonek.pl

PRODUKTY POWIĄZANE

Katalog: Sprawdź swój polski. Interaktywne testy poziomujące z j. polskiego dla obcokrajowców na...


Produkty powiązane

Katalog: Sprawdź swój polski. Testy poziomujące z języka polskiego dla obcokrajowców z objaśnieniami...