NADSTAW UCHA! ebook audio. Ćwiczenia z nagraniami do języka polskiego dla obcokrajowców. POZIOM B1-C2. Wersja internetowa

produkt wirtualny
NADSTAW UCHA! ebook audio. Ćwiczenia z nagraniami do języka polskiego dla obcokrajowców. POZIOM B1-C2. Wersja Windows

332

1

9788367029315

9788367029315

Status: Dostępny

Średnia ocen 
0/5   (0)
  Pobierz instrukcje obsługi  

Po dokonaniu płatności otrzymasz link umożliwiający pobranie ze strony sklepu Nowela pliku PDF zawierającego Kartę dostępu do ebooka. Karta dostępu umożliwia uruchomienie ebooka w trybie online (wymagane jest połączenie internetowe).
Podręcznik wymaga aktywacji hasłem - szczegółowe wskazówki dotyczące ebooka i hasła zostały zawarte poniżej w zakładce "Wskazówki jak aktywować ebooka". Licencja na podręcznik cyfrowy wygasa po 26 miesiącach od daty zakupu. Po zgodnym z zamówieniem dostarczeniu karty dostępu do ebooka, wyłączona jest możliwość dokonania jego zwrotu.

Nadstaw ucha! ebook audio - Ćwiczenia z nagraniami do nauki języka polskiego dla obcokrajowców rozwijające rozumienie ze słuchu. Poziom B1 – C2. Wersja internetowa.

Cena internetowa:

56,90 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

X Informacja o cenach

Informacja o cenach ujawnianych przy towarach sprzedawanych w sklepie internetowym https://nowela.pl/:

 • Ceny towarów sprzedawanych w różnych kanałach sprzedaży mogą się między sobą różnić.
 • Cena internetowa ujawniana na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ oznacza podstawową (regularną) cenę towaru ustaloną właśnie dla tego kanału sprzedaży tj. dla sklepu internetowego https://nowela.pl/. Cena internetowa jest często niższa od ceny katalogowej.
 • Cena katalogowa oznacza podstawową cenę detaliczną, często określaną także jako tzw. cena okładkowa lub cena sugerowana (zwykle ustalana przez wydawcę lub dystrybutora).
 • Informacje o najniższej cenie z ostatnich 30 dni przed obniżką ceny publikowane na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ odnoszą się do obniżek ceny internetowej ujawnionej przy towarach sprzedawanych w tym kanale sprzedaży.

Nadstaw ucha! ebook audio Ćwiczenia z nagraniami do nauki języka polskiego dla obcokrajowców rozwijające rozumienie ze słuchu. Poziom B1 – C2. Wersja internetowa.

Autor: Elżbieta Zarych

Podręcznik cyfrowy "Nadstaw ucha!" z serii do nauki języka polskiego jako obcego obejmuje ćwiczenia rozwijające rozumienie ze słuchu (zawiera nagrania audio w formacie mp3). Dla osób nauczających  i cudzoziemców uczących się języka na poziomach średnio zaawansowanym i zaawansowanym, studiujących lub pracujących w Polsce albo przygotowujących się do egzaminów certyfikatowych.

Atrakcyjne nagrania (materiały audio udostępnione za pomocą kodów QR oraz w formie wbudowanych w ebooku odtwarzaczy mp3) oraz duży wybór ćwiczeń pomogą w rozwijaniu sprawności rozumienia ze słuchu sprawią, że nauka języka polskiego będzie przyjemnością. Wystarczy nadstawić ucha.

 • W materiale do słuchania: monologi i scenki z życia codziennego, fragmenty utworów literackich, skecze kabaretowe, reportaże, utwory muzyczne, baśnie i legendy.
 • Zróżnicowane ćwiczenia: testy wyboru, ćwiczenia z lukami, zdania do dokończenia, tabele, pytania do tekstu, wyszukiwanie błędów, przyporządkowanie odpowiedzi do mówiącego.
 • Tematyczny układ materiału: dzień powszedni, święta, rodzina i przyjaciele, praca, nauka i odpoczynek, mieszkanie, zainteresowania, obyczaje i życie społeczne.
 • Podział na formy wypowiedzi: opis, charakterystyka, opowiadanie, reportaż, wywiad, dialog, dyskusja.
 • Transkrypcje nagrań studyjnych oraz klucz do ćwiczeń.

Funkcjonalności:

Podręcznik jest udostępniany w trybie online i został wyposażony w wygodną nawigację oraz funkcje interaktywne, takie jak np. możliwość nanoszenia i zapisywania notatek w podręczniku. Ponadto, w podręczniku cyfrowym znajdują się kody QR do nagrań audio i video oraz wbudowane odtwarzacze mp3 umożliwiające odsłuchanie nagrań bezpośrednio z poziomu ebooka. 

Po uruchomieniu ebooka, w celu korzystania z całej zawartości podręcznika należy wpisać hasło w oknie, które pojawi się po przejściu na s. 3 lub dalsze. Informacje dotyczące hasła znajdują się na karcie dostępu przesłanej do klienta poczta elektroniczną bezpośrednio po zakupie (hasło jest również wskazane na stronie redakcyjnej podręcznika papierowego).  Licencja na podręcznik cyfrowy wygasa z upływem 26 miesięcy od dnia zakupu.

O autorce:

Elżbieta Zarych - autorka wielu publikacji literaturoznawczych i językoznawczych, redaktorka i tłumaczka. Na Uniwersytecie Jagiellońskim prowadzi m. in. zajęcia z języka i kultury polskiej ze stypendystami Erasmusa i programów pokrewnych w Centrum Kultury i Języka Polskiego w Świecie. W Noweli wydała podręczniki do nauki języka polskiego dla obcokrajowców Przejdź na wyższy poziom i Język kluczem do kraju.

W tej samej serii:

Przejdź na wyższy poziom

Język kluczem do kraju

Podróże po PolsceKorzystaj z dodatkowych funkcji w Bibliotece Audio:
- słuchaj,
- pobieraj,
- udostępniaj,
na dowolnym urządzeniu.

Życzymy przyjemnej nauki.

  Biblioteka Audio Nowela - Pobierz nagrania  

Po dokonaniu płatności otrzymasz link umożliwiający pobranie ze strony sklepu Nowela Karty dostępu do ebooka w formacie PDF. Karta dostępu umożliwia uruchomienie ebooka w trybie online (wymagane jest połączenie internetowe).

Poniżej przedstawiono przykład karty dostępu (przyciski dostępowe nie są aktywne).

Karta dostępu zawiera: 

 1. Link do wersji online ebooka (ebook jest uruchamiany poprzez kliknięcie na czerwony przycisk).
 2. Link do nagrań w wersji udostępnionej w chmurze Noweli oferującej możliwości odsłuchu i pobrania nagrań (zasób jest uruchamiany poprzez kliknięcie na niebieski przycisk).
 3. Link do transkrypcji piosenek wykorzystanych w publikacji (zasób jest uruchamiany poprzez kliknięcie na lawendowy przycisk)
 4. Kody QR umożliwiające uruchomienie ebooka lub nagrań na urządzeniach mobilnych (posiadających dostęp do internetu).
 5. Hasło dostępu aktywujące ebooka. 

Po uruchomieniu ebooka dostępne będą jedynie strony I-2 podręcznika. Jeśli chcesz korzystać z całej jego zawartości, wpisz hasło w oknie, które pojawi się przy próbie przejścia na kolejne nieudostępnione strony.

Hasło jest wskazane w treści karty dostępu.

Po zgodnym z zamówieniem dostarczeniu karty dostępu do ebooka, wyłączona jest możliwość dokonania jego zwrotu.


Produkty powiązane

Katalog: NADSTAW UCHA! ebook audio. Ćwiczenia z nagraniami do języka polskiego dla obcokrajowców....