Podróże po Polsce. Ebook. Podręcznik do nauki języka polskiego dla cudzoziemców. Poziom C1/C2. Wersja internetowa

produkt wirtualny
Podróże po Polsce. Podręcznik cyfrowy do nauki języka polskiego dla cudzoziemców. Poziom C1/C2. Wersja Windows.

Nowela

256

1

9788367029193

Status: Dostępny

Średnia ocen 
4/5   (2)
  Pobierz instrukcje obsługi  

Po dokonaniu płatności otrzymasz link umożliwiający pobranie ze strony sklepu Nowela pliku PDF zawierającego Kartę dostępu do ebooka. Karta dostępu umożliwia uruchomienie ebooka w trybie online (wymagane jest połączenie internetowe).
Podręcznik wymaga aktywacji hasłem - szczegółowe wskazówki dotyczące ebooka i hasła zostały zawarte poniżej w zakładce "Wskazówki jak aktywować ebooka". Licencja na podręcznik cyfrowy wygasa po 26 miesiącach od daty zakupu. Po zgodnym z zamówieniem dostarczeniu karty dostępu do ebooka, wyłączona jest możliwość dokonania jego zwrotu.

Podróże po Polsce. Podręcznik cyfrowy do nauki języka polskiego dla obcokrajowców, poziom C1/C2. Wersja internetowa.

Cena internetowa:

49,90 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

X Informacja o cenach

Informacja o cenach ujawnianych przy towarach sprzedawanych w sklepie internetowym https://nowela.pl/:

 • Ceny towarów sprzedawanych w różnych kanałach sprzedaży mogą się między sobą różnić.
 • Cena internetowa ujawniana na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ oznacza podstawową (regularną) cenę towaru ustaloną właśnie dla tego kanału sprzedaży tj. dla sklepu internetowego https://nowela.pl/. Cena internetowa jest często niższa od ceny katalogowej.
 • Cena katalogowa oznacza podstawową cenę detaliczną, często określaną także jako tzw. cena okładkowa lub cena sugerowana (zwykle ustalana przez wydawcę lub dystrybutora).
 • Informacje o najniższej cenie z ostatnich 30 dni przed obniżką ceny publikowane na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ odnoszą się do obniżek ceny internetowej ujawnionej przy towarach sprzedawanych w tym kanale sprzedaży.

Podróże po Polsce. Ebook do nauki języka polskiego dla obcokrajowców. Poziom C1/C2. Wersja internetowa.


Podręcznik cyfrowy do nauki języka polskiego jako obcego dla cudzoziemców uczących się języka polskiego na najwyższych poziomach zaawansowania. Autor proponuje podróż  po Polsce połączoną z poznawaniem niuansów polszczyzny; przedstawia 20 najciekawszych miast i miasteczek w 20 rozdziałach zawierających ćwiczenia na rozumienie tekstu, ćwiczenia leksykalne, gramatyczne oraz ćwiczenia rozwijające sprawność pisania i mówienia.

W sekcji Z piosenką przez Polskę znalazły znane polskie przeboje (udostępnione w ebooku) związane z treścią rozdziału. Każdy rozdział zamyka Krzyżówka w podróży, która pozwala powtórzyć i utrwalić słownictwo występujące w poprzednich częściach.

Funkcjonalności:

Podręcznik jest udostępniany w trybie online i został wyposażony w wygodną nawigację oraz funkcje interaktywne, takie jak np. możliwość nanoszenia i zapisywania notatek w podręczniku. Ponadto, w podręczniku cyfrowym znajdują się linki do nagrań piosenek przywołanych w jego treści. 

Po uruchomieniu ebooka, w celu korzystania z całej zawartości podręcznika należy wpisać hasło w oknie, które pojawi się po przejściu na s. 3 lub dalsze strony. Informacje dotyczące hasła znajdują się na karcie dostępu przesłanej do klienta poczta elektroniczną bezpośrednio po zakupie (hasło jest również wskazane na stronie redakcyjnej podręcznika papierowego).  Licencja na podręcznik cyfrowy wygasa z upływem 26 miesięcy od dnia zakupu.

Recenzja:

„Pomysłowo zaprojektowany podręcznik, który w istocie jest także fascynującym dziennikiem podróży po polskich miasteczkach i miastach” (prof. Oskar E. Swan,  Katedra Języków i Literatur Słowiańskich Uniwersytetu w Pittsburghu).

Autor:

Bogusław Kubiak - doktor nauk humanistycznych w zakresie językoznawstwa ze specjalnością glottodydaktyka, polonista, anglista i germanista. Ukończył liczne kursy językowo-metodyczne, m.in. w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemczech, Austrii, Francji,  Danii i Chinach. Pracuje jako adiunkt dydaktyczny w Centrum Językowym Politechniki Opolskiej, gdzie prowadzi zajęcia z języka polskiego jako obcego dla studentów z krajów Europy Wschodniej, Indii oraz z programu Erasmus, a także lektoraty języka angielskiego i niemieckiego. Uczył również języka polskiego na Politechnice Pekińskiej (北京工业大学) i w szkołach polonijnych w Republice Czeskiej. Autor kilkudziesięciu publikacji na temat metodyki nauczania języków obcych oraz podręcznika rozwijającego sprawność czytania Na łamach prasy cz. I i  II, poziom C2 (2010, 2017).

Aktywuj wersję cyfrową podręcznika!

Po dokonaniu płatności otrzymasz link umożliwiający pobranie Karty dostępu do ebooka ze strony sklepu Nowela w formacie PDF. Karta dostępu umożliwia uruchomienie ebooka w trybie online (wymagane jest połączenie internetowe).

Poniżej przedstawiono przykład karty dostępu (przyciski dostępowe nie są aktywne).

Karta dostępu zawiera: 

 1. Link do wersji online ebooka (ebook jest uruchamiany poprzez kliknięcie na czerwony przycisk).
 2. Kod QR umożliwiający uruchomienie ebooka na urządzeniach mobilnych (posiadających dostęp do internetu).
 3. Hasło dostępu aktywujące ebooka. 

Po uruchomieniu ebooka dostępne będą jedynie strony I-2 podręcznika. Jeśli chcesz korzystać z całej jego zawartości, wpisz hasło w oknie, które pojawi się przy próbie przejścia na kolejne nieudostępnione strony.

Hasło jest wskazane w treści karty dostępu.

Po zgodnym z zamówieniem dostarczeniu karty dostępu do ebooka, wyłączona jest możliwość dokonania jego zwrotu.


Ocena:  

Podróże po Polsce. Ebook do nauki języka... - Gorąco polecam!!!

Super sprawa na prezent.

  Ocena:  

  Podróże po Polsce. Ebook do nauki języka... - Polecam :)

  Bardzo ciekawa propozycja.

   Napisz swoją opinię !

   Produkty powiązane

   Katalog: Podróże po Polsce. Ebook. Podręcznik do nauki języka polskiego dla cudzoziemców. Poziom...