Język kluczem do kraju. Ebook. Podręcznik do języka polskiego dla obcokrajowców poziom C1/C2 Wersja internetowa

produkt wirtualny
Język kluczem do kraju. Podręcznik do nauki języka polskiego dla obcokrajowców poziom C1/C2 Wersja cyfrowa

Nowela

9788365283771

9788365283771

Status: Dostępny

Średnia ocen 
5/5   (1)
  Pobierz instrukcje obsługi  

Po dokonaniu płatności otrzymasz link umożliwiający pobranie ze strony sklepu Nowela pliku PDF zawierającego Kartę dostępu do ebooka. Karta dostępu umożliwia uruchomienie ebooka w trybie online (wymagane jest połączenie internetowe).
Licencja na podręcznik wygasa z upływem 26 miesięcy od dnia zakupu. Po zgodnym z zamówieniem dostarczeniu karty dostępu do ebooka, podręcznik cyfrowy nie podlega zwrotom.

Język kluczem do kraju. Autorka: ELżbieta Zarych. Ebook - wersja internetowa. Podręcznik do języka polskiego dla obcokrajowców poziom C1/C2. 

Cena internetowa:

47,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

X Informacja o cenach

Informacja o cenach ujawnianych przy towarach sprzedawanych w sklepie internetowym https://nowela.pl/:

 • Ceny towarów sprzedawanych w różnych kanałach sprzedaży mogą się między sobą różnić.
 • Cena internetowa ujawniana na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ oznacza podstawową (regularną) cenę towaru ustaloną właśnie dla tego kanału sprzedaży tj. dla sklepu internetowego https://nowela.pl/. Cena internetowa jest często niższa od ceny katalogowej.
 • Cena katalogowa oznacza podstawową cenę detaliczną, często określaną także jako tzw. cena okładkowa lub cena sugerowana (zwykle ustalana przez wydawcę lub dystrybutora).
 • Informacje o najniższej cenie z ostatnich 30 dni przed obniżką ceny publikowane na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ odnoszą się do obniżek ceny internetowej ujawnionej przy towarach sprzedawanych w tym kanale sprzedaży.

Język kluczem do kraju - język polski dla obcokrajowców. Podręcznik cyfrowy do nauki języka polskiego dla obcokrajowców. Poziom C1/C2. Ebook - wersja cyfrowa.


Język kluczem do kraju to podręcznik dla obcokrajowców chcących gruntownie oraz wszechstronnie poznać język polski na najwyższych poziomach kompetencji językowej (C1/C2), a także lepiej poznać polską kulturę i życie w Polsce.
Po uruchomieniu ebooka, w celu korzystania z całej zawartości podręcznika należy wpisać hasło w oknie, które pojawi się po przejściu na s. 3 lub na dalsze strony. Informacje dotyczące hasła znajdują się na karcie dostępu przesłanej do klienta pocztą elektroniczną bezpośrednio po zakupie (hasło jest również wskazane na stronie redakcyjnej podręcznika papierowego).  Licencja na podręcznik cyfrowy wygasa z upływem 26 miesięcy od dnia zakupu.
Podręcznik jest wyposażony w wygodną nawigację oraz funkcje interaktywne, takie jak np. możliwość nanoszenia notatek w podręczniku.

Część II serii, która jest owocem wieloletnich doświadczeń Autorki w zakresie nauczania języka polskiego jako obcego studentów Erasmusa i uczestników programów międzynarodowych  Centrum Kultury i Języka Polskiego w Świecie Uniwersytetu Jagiellońskiego.
 • Różnorodne, starannie dobrane, inspirujące teksty prasowe, literackie i satyryczne, dokumenty i pisma urzędowe, skecze kabaretowe, prezentacje zdjęć i projektów artystycznych, piosenki pomagające zapoznać się ze słownictwem z różnych dziedzin i zagadnień, w tym słownictwem literackim i potocznym.
 • Liczne ćwiczenia różnego typu pozwalające nie tylko wzbogacić zasób słownictwa (leksyki i frazeologii), ale również wyćwiczyć różne formy wypowiedzi, w tym formułowania pism urzędowych.
 • Ćwiczenia gramatyczne dotyczące zagadnień sprawiających trudności na poziomie zaawansowanym wraz z przejrzystym omówieniem teorii.
 • Zadania indywidualne i zespołowe, gry i zabawy językowe.
 • Tematy dyskusji i wypracowań.
 • Klucz do ćwiczeń pozwalający na samodzielne korzystanie z podręcznika.
 • Możliwość wykorzystania ćwiczeń leksykalnych, frazeologicznych i gramatycznych także na zajęciach z kultury języka polskiego i poprawności językowej z polskimi uczniami szkół średnich oraz studentami.

Aktywuj wersję cyfrową podręcznika!

Po dokonaniu płatności otrzymasz link umożliwiający pobranie Karty dostępu do ebooka ze strony sklepu Nowela w formacie PDF. Karta dostępu umożliwia uruchomienie ebooka w trybie online (wymagane jest połączenie internetowe).

Poniżej przedstawiono przykład karty dostępu (przyciski dostępowe nie są aktywne).

Karta dostępu zawiera: 

 1. Link do wersji online ebooka (ebook jest uruchamiany poprzez kliknięcie na czerwony przycisk).
 2. Kod QR umożliwiający uruchomienie ebooka na urządzeniach mobilnych (posiadających dostęp do internetu).
 3. Hasło dostępu aktywujące ebooka. 

Po uruchomieniu ebooka dostępne będą jedynie strony I-2 podręcznika. Jeśli chcesz korzystać z całej jego zawartości, wpisz hasło w oknie, które pojawi się przy próbie przejścia na kolejne nieudostępnione strony.

Hasło jest wskazane w treści karty dostępu.

Po zgodnym z zamówieniem dostarczeniu karty dostępu do ebooka, wyłączona jest możliwość dokonania jego zwrotu.


Ocena:  

Język kluczem do kraju. Ebook do nauki... - Polecam wszystkim!!!

Świetna propozycja zwłaszcza dla tych opornych.

  Napisz swoją opinię !

  Produkty powiązane

  Katalog: Język kluczem do kraju. Ebook. Podręcznik do języka polskiego dla obcokrajowców poziom C1/C2...