VA BENE! 7 interaktywny podręcznik cyfrowy na platformie dzwonek.pl do nauki języka włoskiego dla klasy 7 szkoły podstawowej.Kod

produkt wirtualny
VA BENE! 7 interaktywny podręcznik cyfrowy na platformie dzwonek.pl do nauki języka włoskiego dla klasy 7 szkoły podstawowej.Kod - ePodręczniki, eBooki, audiobooki

Język włoski

1

9788367029551

Status: Dostępny

Średnia ocen 
0/5   (0)
  Pobierz instrukcje obsługi  

Po opłaceniu zamówienia klient otrzyma kod do wykorzystania na cyfrowej platformie edukacyjnej Dzwonek.pl, ważny przez 920 dni od momentu aktywacji. Wysyłka kodu drogą mailową nastąpi niezwłocznie po potwierdzeniu opłacenia zamówienia. Kod można aktywować po założeniu konta na platformie Dzwonek.pl, wybierając w zakładce "zasoby" opcję "odblokuj kolekcję" i wpisując kod aktywacyjny w odpowiednim polu. Po zrealizowaniu zamówienia produkty cyfrowe nie podlegają zwrotowi.

VA BENE! 7 interaktywny podręcznik cyfrowy na platformie dzwonek.pl do nauki języka włoskiego dla klasy 7 szkoły podstawowej. Kod dostępu.

Cena internetowa:

37,90 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

X Informacja o cenach

Informacja o cenach ujawnianych przy towarach sprzedawanych w sklepie internetowym https://nowela.pl/:

  • Ceny towarów sprzedawanych w różnych kanałach sprzedaży mogą się między sobą różnić.
  • Cena internetowa ujawniana na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ oznacza podstawową (regularną) cenę towaru ustaloną właśnie dla tego kanału sprzedaży tj. dla sklepu internetowego https://nowela.pl/. Cena internetowa jest często niższa od ceny katalogowej.
  • Cena katalogowa oznacza podstawową cenę detaliczną, często określaną także jako tzw. cena okładkowa lub cena sugerowana (zwykle ustalana przez wydawcę lub dystrybutora).
  • Informacje o najniższej cenie z ostatnich 30 dni przed obniżką ceny publikowane na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ odnoszą się do obniżek ceny internetowej ujawnionej przy towarach sprzedawanych w tym kanale sprzedaży.

VA BENE! 7 interaktywny podręcznik cyfrowy na platformie dzwonek.pl do nauki języka włoskiego dla klasy 7 szkoły podstawowej. Kod dostępu.

ISBN 978-83-67029-55-1

Autorki: Marta Kaliska, Aleksandra Kostecka-Szewc

Nowatorska seria podręczników do nauki języka włoskiego od podstaw w klasach 7 i 8 szkoły podstawowej, opracowana przez polskich autorów. Uwzględnia indywidualne potrzeby polskich uczniów i trudności, które napotykają w procesie przyswajania języka włoskiego na poziomie A1.

Wersja interaktywna podręcznika została osadzona na platformie dzwonek.pl, która umożliwia m.in. edytowanie i rozwiązywanie zadań online, weryfikację postępów w nauce, naukę w trybie self-study jak również organizowanie zajęć dla grup/klas i całych szkół.

Sprawdź materiały demonstracyjne na platformie edukacyjnej DZWONEK.PL_NOWELA

Platforma dzwonek umożliwia korzystanie z podręcznika interaktywnego w trybie online w przeglądarce internetowej albo w trybie offline na komputerach stacjonarnych i urządzeniach mobilnych po pobraniu na komputer/telefon/tablet bezpłatnej aplikacji MLIBRO.

Podręcznik interaktywny dostępny również jako ekstra-dodatek w przypadku zakupu wersji papierowej podręcznika VA BENE! 7 (cena wersji cyfrowej mieści się wówczas w cenie wersji papierowej).

Licencja na podręcznik interaktywny jest ważna przez okres 920 dni od pierwszej aktywacji kodu.

Dodatkowe informacje:

1.Wersję papierową podręcznika można nabyć w Księgarnii Internetowej NOWELA:

VA BENE 7 podręcznik wersja papierowa w Księgarni Internetowej Nowela

Seria motywuje do nauki i wprowadza interesujące rozwiązania dydaktyczne wynikające z podejścia działaniowego.

Naukę ułatwia przejrzysty układ treści podręcznika:

- Avanti! – wprowadzenie do tematu i materiału dydaktycznego zawartego w rozdziałach,

- Comunichiamo – przedstawienie materiału gramatycznego i leksykalnego w kontekście sytuacyjnym,

- Graaa...mmatica – prezentacja zagadnień gramatycznych objaśnianych w języku polskim ze starannie dobranymi ćwiczeniami utrwalającymi,

- Giochiamo con la lingua! – utrwalenie i poszerzenie poznanego wcześniej materiału językowego przez użycie go w różnych sytuacjach komunikacyjnych, często o charakterze zabawowym,

- Pronunciamo bene – prezentacja zasad i ćwiczenia wymowy języka włoskiego. Wybór przedstawionych cech został dokonany przed wszystkim na podstawie różnic fonetycznych między językiem polskim a językiem włoskim,

- So già..., czyli co potrafię! – zestawienie słownictwa oraz zagadnień gramatycznych i fonetycznych      z rozdziału, przeznaczone głównie do powtórek,

- Fai una piccola prova! – zadania i projekty umożliwiające sprawdzenie stopnia opanowania materiału językowego, w tym samoocenę,

- Słowniczek i tabele – słowniczek włosko-polski i tabele odmian czasowników.Korzystaj z dodatkowych funkcji w Bibliotece Audio:
- słuchaj,
- pobieraj,
- udostępniaj,
na dowolnym urządzeniu.

Życzymy przyjemnej nauki.

  Biblioteka Audio Nowela - Pobierz nagrania  

Produkty powiązane

Katalog: VA BENE! 7 interaktywny podręcznik cyfrowy na platformie dzwonek.pl do nauki języka...