Wydawcy

VA BENE! 7 interaktywny zeszyt ćwiczeń na platformie dzwonek.pl do włoskiego dla klasy 7 szkoły podstawowej.Kod dostępu.

produkt wirtualny
VA BENE! 7 interaktywny zeszyt ćwiczeń na platformie dzwonek.pl do włoskiego dla klasy 7 szkoły podstawowej.Kod dostępu.

Język włoski

1

9788367029216

Status: Na zamówienie

Średnia ocen 
0/5   (0)
  Pobierz instrukcje obsługi  

Po opłaceniu zamówienia klient otrzyma kod do wykorzystania na cyfrowej platformie edukacyjnej Dzwonek.pl, ważny przez 920 dni od momentu aktywacji. Wysyłka kodu drogą mailową nastąpi niezwłocznie po potwierdzeniu opłacenia zamówienia. Kod można aktywować po założeniu konta na platformie Dzwonek.pl, wybierając w zakładce "zasoby" opcję "odblokuj kolekcję" i wpisując kod aktywacyjny w odpowiednim polu. Po zrealizowaniu zamówienia produkty cyfrowe nie podlegają zwrotowi.

Tylko online

VA BENE! 7  interaktywny zeszyt ćwiczeń do nauki języka włoskiego do klasy 7 szkoły podstawowej. Kod dostępu.

cena detaliczna:
5,00 zł
cena internetowa:

4,75 zł

VA BENE! 7  interaktywny zeszyt ćwiczeń do nauki języka włoskiego do klasy 7 szkoły podstawowej. Kod dostępu.

W pełni interaktywny zeszyt ćwiczeń do podręcznika VA BENE! 7 do nauki języka włoskiego od podstaw w klasie 7 szkoły podstawowej. Uwzględnia indywidualne potrzeby polskich uczniów i trudności, które napotykają w procesie przyswajania języka włoskiego na poziomie A1.

Licencja na interaktywny zeszyt ćwiczeń jest ważna przez okres 920 dni od pierwszej aktywacji kodu.

Wersja interaktywna ćwiczeń do VA Bene! 7  została osadzona na platformie dzwonek.pl, która umożliwia m.in. edytowanie i rozwiązywanie zadań online, weryfikację postępów w nauce, naukę w trybie self-study jak również organizowanie zajęć dla grup/klas i całych szkół.

Sprawdź materiały demonstracyjne na platformie edukacyjnej DZWONEK.PL_NOWELA

Platforma dzwonek umożliwia korzystanie z podręcznika interaktywnego w trybie online w przeglądarce internetowej albo w trybie offline na komputerach stacjonarnych i urządzeniach mobilnych po pobraniu na komputer/telefon/tablet bezpłatnej aplikacji MLIBRO.

Dodatkowe informacje:

Wersję papierową podręcznika VA BENE! 8 można nabyć w Księgarni Internetowej NOWELA: 

VA BENE 7 PODRĘCZNIK WERSJA PAPIEROWA W KSIĘGARNI INTERNETOWEJ NOWELAKorzystaj z dodatkowych funkcji w Bibliotece Audio:
- słuchaj,
- pobieraj,
- udostępniaj,
na dowolnym urządzeniu.

Życzymy przyjemnej nauki.

  Biblioteka Audio Nowela - Pobierz nagrania  

Produkty powiązane

Katalog: VA BENE! 7 interaktywny zeszyt ćwiczeń na platformie dzwonek.pl do włoskiego dla klasy 7...