x

Masz pytania?

Skontaktuj się z naszym działem obsługi!

+48 61 670 66 92

zamowienia@nowela.pl

Infolinia czynna od
Poniedziałku do Piątku
w godzinach 8:00 - 16:00

Kategorie

Wydawcy

Club Prisma B1 zestaw dla nauczyciela

Editorial Edinumen

2010

978-84-9848-028-3

9788498480283

cena detaliczna:
229,90 zł
cena internetowa:

195,42 zł

Nowy produkt

Status: Ostatnie egzemplarze

Opis
Club Prisma to kurs języka hiszpańskiego dla gimnazjalistów. Materiał nauczania zamieszczony w czterech kolejnych tomach obejmuje poziomy kompetencji językowych od A1 do B1, wskazane w Europejskim systemie opisu kształcenia językowego. Podręcznik odpowiada nowej podstawie programowej ogłoszonej przez MEN w grudniu 2008 r.

    -    Kurs umożliwia wyposażenie ucznia w umiejętności i strategie konieczne do funkcjonowania i komunikowania się w środowisku hiszpańskojęzycznym.
   
        -    W każdej jednostce dydaktycznej zamieszczono informacje o kulturze Hiszpanii i krajów hiszpańskojęzycznych, ćwiczenia z wykorzystaniem Internetu oraz materiały do rozwijania strategii uczenia się, w tym portfolio językowe.
   
        -    Do podręcznika dołączona jest płyta CD audio.
   
        -    Przewodnik metodyczny zawiera dodatkowe materiały dydaktyczne do powielenia.
   
        -    Uzupełnieniem kursu są ćwiczenia on-line umieszczone w Internecie, które każdy uczeń może wykonać samodzielnie, posługując się własnym kodem dostępu nadanym mu przez nauczyciela.
   
        -    Dla nauczyciela natomiast przygotowano w formie teczki specjalny zestaw materiałów, w skład których wchodzą podręcznik i przewodnik metodyczny wraz z płytami CD audio, zeszyt ćwiczeń z naniesionymi rozwiązaniami, duże mapy Hiszpanii i krajów hiszpańskojęzycznych, zawierające wiele cennych informacji kulturowych.
Produkty powiązane