Club Prisma A2/B1 poradnik metodyczny + CD audio

Editorial Edinumen

978-84-9848-020-7

Eusebio Sonia

9788498480207

Nowość

Status: Ostatnie egzemplarze

Średnia ocen 
0/5   (0)
Cena internetowa:

109,90 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

X Informacja o cenach

Informacja o cenach ujawnianych przy towarach sprzedawanych w sklepie internetowym https://nowela.pl/:

  • Ceny towarów sprzedawanych w różnych kanałach sprzedaży mogą się między sobą różnić.
  • Cena internetowa ujawniana na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ oznacza podstawową (regularną) cenę towaru ustaloną właśnie dla tego kanału sprzedaży tj. dla sklepu internetowego https://nowela.pl/. Cena internetowa jest często niższa od ceny katalogowej.
  • Cena katalogowa oznacza podstawową cenę detaliczną, często określaną także jako tzw. cena okładkowa lub cena sugerowana (zwykle ustalana przez wydawcę lub dystrybutora).
  • Informacje o najniższej cenie z ostatnich 30 dni przed obniżką ceny publikowane na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ odnoszą się do obniżek ceny internetowej ujawnionej przy towarach sprzedawanych w tym kanale sprzedaży.

Przewodnik ten stanowi wsparcie dla nauczycieli korzystających z podręcznika Club Prisma. Zawiera on dodatkowe ćwiczenia oraz wskazówki, pozwalające na efektywne zastosowanie materiału. Ćwiczenia mogą być wykorzystywane zarówno podczas lekcji jak i jako zadanie domowe.

Przewodnik zawiera dodatkowe ćwiczenia do kserowania, materiał do przygotowania folii na rzutnik, zestawienia z ortografii i wymowy, transkrypcję nagrań oraz klucz do ćwiczeń z podręcznika.


Produkty powiązane

Katalog: Club Prisma A2/B1 poradnik metodyczny + CD audio