Wydawcy

Club Prisma A2 podręcznik + CD audio

Editorial Edinumen

9788498480146

Nowość

Status: Dostępny

Średnia ocen 
0/5   (0)
cena detaliczna:

103,40 zł

cena internetowa:

62,04 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

NR MEN: 224/2/2010

Club Prisma
to nowoczesny podręcznik, jedyny jak dotychczas wyraźnie adresowany do młodzieży w wieku 12-16 lat i jednocześnie przeznaczony do nauki w gimnazjach. Podręcznik kładzie nacisk nie tylko na porozumiewanie się ale także na nabywanie wiedzy i umiejętności potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania w społeczeństwie hiszpańskojęzycznym. Umiejętności te nabywa się poprzez wykonywanie pomysłowych ćwiczeń i zadań opracowanych tak, aby umożliwić praktyczną i przyjemną naukę.

Podręcznik odpowiada poziomowi A2 zgodnie z wytycznymi Europejskiego systemu opisu kształcenia językowego. Zawarte w 10 działach dydaktycznych teksty i zadania mają na celu przyswojenie najczęściej używanych zwrotów, pozyskiwanie podstawowych informacji oraz opisywanie prostymi słowami siebie i swojego otoczenia. Dodatkowo w każdej książce znajduje się słowniczek wielojęzyczny, tłumaczący słówka na język angielski, francuski, portugalski, włoski i niemiecki. Do podręcznika dołączona jest także płyta CD zawierająca nagrania tekstów z podręcznika, które dobrze odzwierciedlają współczesny język hiszpański oraz kulturę tego kraju.

Nowościąćwiczenia umieszczone na stronie internetowej hiszpańskiego wydawcy, które uczniowie mogą wykonywać on-line posługując się kluczem przyznanym przez nauczyciela.MATERIAŁY DYDAKTYCZNE DO POBRANIA:
1. Plan dydaktyczny pracy z podręcznkiem Club Prisma A2
2. Słowniczek hiszpańsko-polski do podręcznika
3. Klucz do ćwiczeń
4. Program nauczania języka hiszpańskiego w gimnazjum

Produkty powiązane

Katalog: Club Prisma A2 podręcznik + CD audio