Wydawcy

Club Prisma A1 ejercicios z kluczem

Editorial Edinumen

56

Ana María Romero Fernández, Paula Cerdeira Nuñez

9788498480542

Nowość

Status: Dostępny

Średnia ocen 
0/5   (0)
cena detaliczna:

54,00 zł

cena internetowa:

32,40 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Zeszyt ćwiczeń Club Prisma A1 z kluczem odpowiedzi. Składa się z rozdziałów odpowiadających tematom z podręcznika i sprawdza się jako uzupełnienie zajęć lub zadania do wykonania w domu. Zawiera kody dostępu do strony internetowej, na której znajduje się więcej ćwiczeń i testy.

Club Prisma to kurs, który powstał z myślą o potrzebach nauczycieli i młodzieży uczących się języka hiszpańskiego. Łączy różne trendy metodologiczne z perspektywy komunikacyjnej, by wyposażyć uczniów w strategie i wiedzę niezbędne do funkcjonowania w środowisku hiszpańskojęzycznym.

Zachęca do interakcji w klasie, zwracając szczególną uwagę na pracę w parach i grupach. Przedstawia tematy i treści bliskie zainteresowaniom młodych ludzi (muzyka, moda, przyjaźń, internet…) i przyciąga dzięki estetycznej szacie graficznej.

Proponuje m.in. ćwiczenia do wykonania online i portfolio, w którym każdy uczeń może zapisać swoje doświadczenia związane z nauką języka. Każdy rozdział przekazuje wiedzę na temat kultury i międzykulturowości, promując globalną naukę.

Produkty powiązane

Katalog: Club Prisma A1 ejercicios z kluczem