Wydawcy

Club Prisma A2/B1 podręcznik + CD audio

Editorial Edinumen

978-84-9848-018-4

Cerdeira Paula

9788498480184

Nowość

Status: Ostatnie egzemplarze

Średnia ocen 
0/5   (0)
cena detaliczna:

106,80 zł

cena internetowa:

64,08 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Nr MEN: 224/3/2013

Club Prisma to nowoczesny podręcznik, jedyny jak dotychczas wyraźnie adresowany do młodzieży w wieku 12-16 lat i jednocześnie przeznaczony do nauki w gimnazjach. Club Prisma kładzie nacisk na naukę zwrotów niezbędnych do prawidłowego komunikowania się w sytuacjach występujących w życiu codziennym. Dzięki zawartym w nim informacjom na temat kultury hiszpańskiej uczniowie nabywają także umiejętności niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania w społeczeństwie hiszpańskojęzycznym.

Podręcznik odpowiada poziomowi A2/B1 zgodnie z wytycznymi Europejskiego systemu opisu kształcenia językowego. Ćwiczenia zawarte w 10 działach dydaktycznych są opracowane w ciekawy i przystępny sposób, pozwalający na zainteresowanie uczniów tematem. Dodatkowo w każdej książce znajduje się słowniczek wielojęzyczny, tłumaczący słówka na język angielski, francuski, portugalski, włoski i niemiecki. Do podręcznika dołączona jest także płyta CD zawierająca nagrania tekstów z podręcznika, które dobrze odzwierciedlają współczesny język hiszpański oraz kulturę tego kraju.

Nowością są umieszczone w Internecie ćwiczenia, które uczniowie mogą wykonywać on-line posługując się kluczem przyznanym przez nauczyciela.MATERIAŁY DYDAKTYCZNE DO POBRANIA:
1. Plan dydaktyczny do podręcznika Club Prisma A2/B1


Produkty powiązane

Katalog: Club Prisma A2/B1 podręcznik + CD audio