Cachu w Hiszpanii. Ebook audio. Bajka polsko-hiszpańska dla dzieci 5-7 lat. Wersja Internetowa.

produkt wirtualny
Cachu w Hiszpanii. Ebook. Bajka polsko-hiszpańska. Dla dzieci w wieku 5-7 lat, polsko- i hiszpańskojęzycznych. Wer Windows.

32

1

9788367029230

9788367029230

Status: Dostępny

Średnia ocen 
5/5   (1)
  Pobierz instrukcje obsługi  

Po dokonaniu płatności otrzymasz na podany przy zakupie adres e-mail kartę dostępu do ebooka w formie pliku PDF, umożliwiającego uruchomienie ebooka w przeglądarce internetowej. Licencja na produkt cyfrowy wygasa z upływem 1825 dni od dnia zakupu (5 lat). Po zgodnym z zamówieniem dostarczeniu produkt cyfrowy nie podlega zwrotom.

CACHU w Hiszpanii. Magdalena Zalewska.

Ebook audio hiszpańsko-polski dla dzieci 5-7 lat.

Cena internetowa:

23,80 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

X Informacja o cenach

Informacja o cenach ujawnianych przy towarach sprzedawanych w sklepie internetowym https://nowela.pl/:

 • Ceny towarów sprzedawanych w różnych kanałach sprzedaży mogą się między sobą różnić.
 • Cena internetowa ujawniana na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ oznacza podstawową (regularną) cenę towaru ustaloną właśnie dla tego kanału sprzedaży tj. dla sklepu internetowego https://nowela.pl/. Cena internetowa jest często niższa od ceny katalogowej.
 • Cena katalogowa oznacza podstawową cenę detaliczną, często określaną także jako tzw. cena okładkowa lub cena sugerowana (zwykle ustalana przez wydawcę lub dystrybutora).
 • Informacje o najniższej cenie z ostatnich 30 dni przed obniżką ceny publikowane na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ odnoszą się do obniżek ceny internetowej ujawnionej przy towarach sprzedawanych w tym kanale sprzedaży.

CACHU w Hiszpanii. Ebook audio hiszpańsko-polski dla dzieci 5-7 lat, polsko- i hiszpańskojęzycznych. Autorka: Magdalena Zalewska

Seria "Przygody Cachu" to dwujęzyczna, polsko-hiszpańska seria opowiadań  o zabawnym czerwonym kosmicie i jego przygodach, dla dzieci w wieku 5-7 lat, polsko- i hiszpańskojęzycznych.

Z nagraniami lektorskimi w obu językach i pytaniami typu prawda/fałsz na końcu.

Nauka języka hiszpańskiego z sympatycznym Cachu, który jada tylko książki, pije tylko oliwę z oliwek, ma wiele niesamowitych umiejętności, a do tego jest niewidzialny dla dorosłych… to naprawdę świetna zabawa!

Seria Przygody Cachu:

1. Cachu w Hiszpanii   ISBN 978-83-67029-23-0

2. Cachu i urodziny Marka   ISBN 978-83-67029-24-7

3. Cachu na plaży   ISBN 978-83-67029-25-4

4. Cachu i Tomatina  ISBN 978-83-67029-26-1

Po dokonaniu płatności otrzymasz link umożliwiający pobranie ze strony sklepu Nowela Karty dostępu do ebooka w formacie PDF. Karta dostępu umożliwia uruchomienie ebooka w trybie online w przeglądarce internetowej (wymagane jest połączenie internetowe).

Poniżej przedstawiono przykład karty dostępu (przyciski dostępowe nie są aktywne).

Karta dostępu zawiera: 

 1. Link do wersji online ebooka umożliwiający jego uruchomienie w przeglądarce internetowej (ebook jest uruchamiany poprzez kliknięcie na przycisk).
 2. Kod QR aktywujący ebooka na urządzeniach mobilnych (posiadających dostęp do Internetu).

Po zgodnym z zamówieniem dostarczeniu karty dostępu do ebooka, wyłączona jest możliwość dokonania jego zwrotu. Licencja na ebooka wynosi 5 lat.


Ocena:  

Cachu w Hiszpanii. Ebook audio. Bajka... - Super :)

Ekstra książeczka dla dzieciaków, z lektorem, czytana po hiszpańsku i polsku jednocześnie. Na końcu fajne zagadki. Proste słownictwo, dla dzieciaków, które dopiero zaczynają się uczyć.

  Napisz swoją opinię !

  Produkty powiązane

  Katalog: Cachu w Hiszpanii. Ebook audio. Bajka polsko-hiszpańska dla dzieci 5-7 lat. Wersja Internetowa.