x

Masz pytania?

Skontaktuj się z naszym działem obsługi!

+48 61 670 66 92

zamowienia@nowela.pl

Infolinia czynna od
Poniedziałku do Piątku
w godzinach 8:00 - 16:00

Kategorie

Wydawcy

Czasowniki włoskie "w małym palcu" repetytorium A1-B2

Nowela

2020

9788365283597

Nowy produkt

Status: Dostępny

NOWOŚĆ!
cena detaliczna:
39,50 zł
cena internetowa:

33,57 zł

Repetytorium Czasowniki włoskie „w małym palcu” to publikacja adresowana zarówno do osób rozpoczynających naukę języka włoskiego jak i tych, którzy chcą powtórzyć, utrwalić i rozszerzyć swoją znajomość języka włoskiego w zakresie użycia czasowników. Materiał zamieszczony w podręczniku odpowiada poziomom A1+ – B2+  kompetencji językowych opisanych w ESOKJ1.

Książka będzie przydatna dla – osób samodzielnie uczących się języka włoskiego;  – uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych; – osób przygotowujących się do egzaminu maturalnego oraz egzaminów językowych CILS, PLIDA, CELI; – studentów italianistyki; – słuchaczy lektoratów i kursów języka włoskiego.

W 17 rozdziałach omówiono czasy, tryby i strony, w jakich występują czasowniki w języku włoskim. Każdy rozdział obejmuje część teoretyczną i praktyczną. Część teoretyczna zawiera szczegółowy opis form czasownika, ich tworzenia oraz użycia, podany prostym, przystępnym językiem i uzupełniony licznymi przykładami. Część praktyczna zawiera zestaw różnorodnych ćwiczeń, które umożliwiają nabycie biegłości w stosowaniu odpowiednich form czasowników w wypowiedziach.

Produkty powiązane