Zdam Maturę! 2024 Ebook na platformie dzwonek.pl. Język hiszpański poziom podstawowy. Kod.

produkt wirtualny
Zdam Maturę! 2023 Język hiszpański pisemny podstawowy. Ebook wersja na platformę e-learningową dzwonek.pl. - egzamin maturalny

Język hiszpański

Nowela

114

1

9788367029575

9788367029575

Status: Dostępny

Średnia ocen 
0/5   (0)
  Pobierz instrukcje obsługi  

Po opłaceniu zamówienia klient otrzyma kod do wykorzystania na cyfrowej platformie edukacyjnej Dzwonek.pl, ważny przez 1825 dni od zakupu. Wysyłka kodu drogą mailową nastąpi niezwłocznie po dokonaniu płatności. Kod można aktywować po założeniu konta na platformie Dzwonek.pl, wybierając w zakładce "zasoby" opcję "odblokuj kolekcję" i wpisując kod aktywacyjny w odpowiednim polu. Po zrealizowaniu zamówienia produkty cyfrowe nie podlegają zwrotowi.

Zdam Maturę! Język hiszpański, egzamin pisemny, poziom podstawowy. Ebook z funkcjonalnościami interaktywnymi (flipping book). Kod dostępu do platformy dzwonek.pl

Cena internetowa:

52,20 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

X Informacja o cenach

Informacja o cenach ujawnianych przy towarach sprzedawanych w sklepie internetowym https://nowela.pl/:

 • Ceny towarów sprzedawanych w różnych kanałach sprzedaży mogą się między sobą różnić.
 • Cena internetowa ujawniana na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ oznacza podstawową (regularną) cenę towaru ustaloną właśnie dla tego kanału sprzedaży tj. dla sklepu internetowego https://nowela.pl/. Cena internetowa jest często niższa od ceny katalogowej.
 • Cena katalogowa oznacza podstawową cenę detaliczną, często określaną także jako tzw. cena okładkowa lub cena sugerowana (zwykle ustalana przez wydawcę lub dystrybutora).
 • Informacje o najniższej cenie z ostatnich 30 dni przed obniżką ceny publikowane na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ odnoszą się do obniżek ceny internetowej ujawnionej przy towarach sprzedawanych w tym kanale sprzedaży.

Zdam Maturę! Język hiszpański, egzamin pisemny, poziom podstawowy. Ebook z funkcjonalnościami interaktywnymi (flipping book). Kod dostępu do platformy dzwonek.pl.

Autorki Lucyna Bełza-Gałązka, Natasza Posadzy

Tytuł  Zdam maturę! Język hiszpański, egzamin pisemny, poziom podstawowy

Podtytuł  Zbiór zadań

ISBN: 978-83-67029-51-3

Objętość 114 stron

Zbiór zadań umożliwiających przygotowanie do pisemnego egzaminu maturalnego z języka hiszpańskiego na poziomie podstawowym w formule obowiązującej od 2023 roku, w formie e-booka z funkcjami interaktywnymi, nagraniami online i przykładowymi arkuszami maturalnymi (poziom podstawowy i rozszerzony) udostępnionymi za pomocą kodów QR.

Ebook z funkcjonalnościami interaktywnymi, w tym m.in. z:   

 1. aktywnym spisem treści,
 2. wygodną nawigacją,
 3. możiwością nanoszenia notatek,
 4. funkcją wykonywania wydruków,
 5. możliwością korzystania w trybie online w przeglądarce internetowej albo w trybie offline na komputerach stacjonarnych i urządzeniach mobilnych po pobraniu na komputer/telefon/tablet bezpłatnej aplikacji mLibro

Zobacz Demo

Materiały i ćwiczenia zamieszczone w zbiorze:

 • są dostosowane do wymagań egzaminacyjnych  dotyczących matury od 2023 roku,
 • uwzględniają wszystkie zmiany w formule egzaminu maturalnego – nowe umiejętności oraz nowe typy zadań,
 • obejmują wszystkie umiejętności językowe oceniane na egzaminie pisemnym na poziomie podstawowym,
 • uczniom pomagają w samodzielnym przygotowaniu do egzaminu maturalnego,
 • nauczycielom dają możliwość indywidualizacji pracy z uczniami przystępującymi do egzaminu maturalnego z języka hiszpańskiego, niezależnie od realizowanego w klasie programu nauczania.

 

Uzupełnieniem zbioru zadań, zwłaszcza przed maturą z języka hiszpańskiego na poziomie rozszerzonym, może być repetytorium leksykalno-gramatyczne Repetir por placer.Korzystaj z dodatkowych funkcji w Bibliotece Audio:
- słuchaj,
- pobieraj,
- udostępniaj,
na dowolnym urządzeniu.

Życzymy przyjemnej nauki.

  Biblioteka Audio Nowela - Pobierz nagrania  

Produkty powiązane

Katalog: Zdam Maturę! 2024 Ebook na platformie dzwonek.pl. Język hiszpański poziom podstawowy. Kod.