Zdam Maturę! 2024 Podręcznik interaktywny na platformie dzwonek.pl. Język francuski pisemny, poziom podstawowy. Kod.

produkt wirtualny
Zdam Maturę! 2023 Język francuski egzamin pisemny poziom podstawowy na platformie dzwonek.pl. kod

Język francuski

Nowela

196

1

9788367029407

TAK

2022

9788367029407

Status: Dostępny

Średnia ocen 
0/5   (0)
  Pobierz instrukcje obsługi  

Po opłaceniu zamówienia klient otrzyma kod do wykorzystania na cyfrowej platformie edukacyjnej Dzwonek.pl, ważny przez 920 dni od zakupu. Wysyłka kodu drogą mailową nastąpi niezwłocznie po dokonaniu płatności. Kod można aktywować po założeniu konta na platformie Dzwonek.pl, wybierając w zakładce "zasoby" opcję "odblokuj kolekcję" i wpisując kod aktywacyjny w odpowiednim polu. Po zrealizowaniu zamówienia produkty cyfrowe nie podlegają zwrotowi.

Zdam maturę! Język francuski, egzamin pisemny, poziom podstawowy – w pełni interaktywny podręcznik na platformie edukacyjnej dzwonek.pl.

Cena internetowa:

52,20 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

X Informacja o cenach

Informacja o cenach ujawnianych przy towarach sprzedawanych w sklepie internetowym https://nowela.pl/:

  • Ceny towarów sprzedawanych w różnych kanałach sprzedaży mogą się między sobą różnić.
  • Cena internetowa ujawniana na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ oznacza podstawową (regularną) cenę towaru ustaloną właśnie dla tego kanału sprzedaży tj. dla sklepu internetowego https://nowela.pl/. Cena internetowa jest często niższa od ceny katalogowej.
  • Cena katalogowa oznacza podstawową cenę detaliczną, często określaną także jako tzw. cena okładkowa lub cena sugerowana (zwykle ustalana przez wydawcę lub dystrybutora).
  • Informacje o najniższej cenie z ostatnich 30 dni przed obniżką ceny publikowane na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ odnoszą się do obniżek ceny internetowej ujawnionej przy towarach sprzedawanych w tym kanale sprzedaży.

Zdam maturę! Język francuski, egzamin pisemny, poziom podstawowy – w pełni interaktywny podręcznik na platformie edukacyjnej dzwonek.pl, obejmujący zbiór zadań przygotowujących do pisemnej matury z języka francuskiego na poziomie podstawowym w formule obowiązującej od 2023 roku

 Autorzy: Zofia Lis, Hubert Kawa, Krystian Grądecki

Materiały i ćwiczenia zamieszczone w zbiorze są dostosowane do wymagań egzaminu maturalnego obowiązujących od 2023 roku. Uwzględniają wszystkie zmiany w formule egzaminu i obejmują umiejętności językowe oceniane na egzaminie pisemnym na poziomie podstawowym. Zawartość zbioru odpowiada strukturze arkusza egzaminacyjnego, który składa się z czterech części:

Część I. Rozumienie ze słuchu (25% sumarycznego wyniku);

Część II. Rozumienie tekstów pisanych (33% sumarycznego wyniku);

Część III. Znajomość środków językowych (22% sumarycznego wyniku);

Część IV. Wypowiedź pisemna (20% sumarycznego wyniku).

Zbiór jest przeznaczony dla uczniów samodzielnie przygotowujących się do matury oraz dla nauczycieli pracujących z przyszłymi maturzystami, niezależnie od realizowanego w klasie programu nauczania. Tematyka tekstów w ćwiczeniach jest zgodna z zakresem tematów określonym w podstawie programowej kształcenia ogólnego dla III etapu edukacyjnego (podstawa programowa III.1.P). Techniki pracy odpowiadają typom zadań stosowanych w arkuszach egzaminacyjnych. Znajdujące się pod ćwiczeniami słowniczki z trudniejszymi wyrazami i zwrotami ułatwiają rozwijanie umiejętności czytania ze zrozumieniem oraz umożliwiają wzbogacenie zasobu słownictwa i jego efektywne wykorzystanie do tworzenia własnych wypowiedzi pisemnych. Na końcu każdego rozdziału zamieszczono ćwiczenia odpowiadające formą i stopniem trudności zadaniom proponowanym na egzaminie maturalnym. Można je wykorzystać m.in. do przeprowadzenia symulacji egzaminu pisemnego. Ponadto w zbiorze zamieszczono również przykładowe arkusze maturalne (wraz z zasadami oceniania rozwiązań zadań, transkrypcją nagrań i informatorem o egzaminie maturalnym z języka francuskiego od roku szkolnego 2022/2023).

Wersja interaktywna podręcznika została osadzona na platformie dzwonek.pl, która umożliwia m.in. edytowanie i rozwiązywanie zadań online, weryfikację postępów w nauce, naukę w trybie self-study jak również organizowanie zajęć dla grup/klas i całych szkół.

Sprawdź materiały demonstracyjne na platformie edukacyjnej Dzwonek.pl_NOWELA

Platforma dzwonek umożliwia korzystanie z podręcznika interaktywnego w trybie online w przeglądarce internetowej albo w trybie offline na komputerach stacjonarnych i urządzeniach mobilnych po pobraniu na komputer/telefon/tablet bezpłatnej aplikacji mLibro.

 Funkcje interaktywnego zbioru zadań:

 –  wygodna nawigacja, na którą składa się m.in. aktywny spis treści;

–  możliwość sprawdzenia zadań zamkniętych oraz wyświetlenia klucza odpowiedzi;

–  statystyki dostępne dla każdego zadania zamkniętego oraz statystyki zbiorcze (wynik procentowy, liczba sprawdzeń danego zadania, liczba błędnych odpowiedzi w danym momencie, łączna liczba błędnych odpowiedzi);

–  możliwość wyświetlenia przykładowych odpowiedzi dla zadań otwartych;

–  nagrania z transkrypcjami dostępne na ekranach ćwiczeniowych w części zbioru poświęconej rozumieniu ze słuchu;

–  wirtualna klawiatura z francuskimi znakami;

–  pasek narzędziowy umożliwiający podkreślanie czy podświetlanie tekstu, dodawanie notatek oraz wyświetlenie stopera.Korzystaj z dodatkowych funkcji w Bibliotece Audio:
- słuchaj,
- pobieraj,
- udostępniaj,
na dowolnym urządzeniu.

Życzymy przyjemnej nauki.

  Biblioteka Audio Nowela - Pobierz nagrania  

Produkty powiązane

Katalog: Zdam Maturę! 2024 Podręcznik interaktywny na platformie dzwonek.pl. Język francuski pisemny,...