Uczę się francuskiego śpiewająco. Ebook na platformie dzwonek.pl. Kurs języka francuskiego w piosenkach dla dzieci w wieku 3-6 l

produkt wirtualny
Uczę się francuskiego śpiewająco. Ebook na platformie dzwonek.pl. Kurs francuskiego w piosenkach dla dzieci w wieku 3-6 l. kod - ePodręczniki, eBooki, audiobooki

Język francuski

42

1

9788367029667

Status: Dostępny

Średnia ocen 
0/5   (0)
  Pobierz instrukcje obsługi  

Po opłaceniu zamówienia klient otrzyma pocztą elektroniczną kod do wykorzystania na cyfrowej platformie edukacyjnej Dzwonek.pl, ważny przez 1825 dni od momentu aktywacji. Wysyłka kodu drogą mailową nastąpi niezwłocznie po potwierdzeniu opłacenia zamówienia. Kod można aktywować po założeniu konta na platformie Dzwonek.pl, wybierając w zakładce "zasoby" opcję "odblokuj kolekcję" i wpisując kod aktywacyjny w odpowiednim polu. Po zrealizowaniu zamówienia produkty cyfrowe nie podlegają zwrotowi.

Uczę się francuskiego śpiewająco. Ebook na platformie dzwonek.pl. Kurs języka francuskiego w piosenkach dla dzieci w wieku 3-6 lat. Kod dostępu.

Cena internetowa:

26,60 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

X Informacja o cenach

Informacja o cenach ujawnianych przy towarach sprzedawanych w sklepie internetowym https://nowela.pl/:

  • Ceny towarów sprzedawanych w różnych kanałach sprzedaży mogą się między sobą różnić.
  • Cena internetowa ujawniana na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ oznacza podstawową (regularną) cenę towaru ustaloną właśnie dla tego kanału sprzedaży tj. dla sklepu internetowego https://nowela.pl/. Cena internetowa jest często niższa od ceny katalogowej.
  • Cena katalogowa oznacza podstawową cenę detaliczną, często określaną także jako tzw. cena okładkowa lub cena sugerowana (zwykle ustalana przez wydawcę lub dystrybutora).
  • Informacje o najniższej cenie z ostatnich 30 dni przed obniżką ceny publikowane na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ odnoszą się do obniżek ceny internetowej ujawnionej przy towarach sprzedawanych w tym kanale sprzedaży.

Uczę się francuskiego śpiewająco. Ebook na platformie dzwonek.pl. Kurs języka francuskiego w piosenkach dla dzieci w wieku 3-6 lat. Kod dostępu.

Licencja na podręcznik cyfrowy wygasa z upływem 1825 dni od dnia zakupu.

Uczę się francuskiego śpiewająco to kurs języka francuskiego dla dzieci od 3-6 lat opracowany, by pomóc najmłodszym rozpocząć przygodę z francuskim w sposób, który jest im najlepiej znany - poprzez zabawę. Dzieci bardzo szybko i na długi czas przyswajają nowe informacje; autorzy kursu wzięli to pod uwagę i stworzyli książkę, która ułatwia naukę i czyni ją przyjemną. Każdy z tematów podręcznika składa się z dwóch części: pierwszej z piosenką śpiewaną przez dzieci, której towarzyszy objaśnienie najważniejszych słów i drugiej z piosenką w wersji karaoke, by dziecko samodzielnie mogło zaśpiewać całą piosenkę lub jej fragmenty. Melodii towarzyszą dodatkowe ćwiczenia w formie zabawy. Piosenki zostały napisane z myślą o dzieciach, opowiadają o dziecięcym świecie i poruszają bliskie im tematy. 

W podręczniku zostały wbudowane cyfrowe odtwarzacze MP3 z wszystkimi nagraniami audio.

W ramach kursu uzyskujesz dostęp do scenariuszy lekcji, zadań oraz do wszystkich nagrań do podręcznika, udostępnionych w chmurze Noweli.

Ebook z funkcjonalnościami interaktywnymi, w tym m.in. z:

- aktywnym spisem treści,
- wygodną nawigacją,
- możliwością nanoszenia notatek,
- funkcją wykonywania wydruków,
- możliwością korzystania w trybie online w przeglądarce internetowej albo w trybie offline na komputerach stacjonarnych i urządzeniach mobilnych po pobraniu na komputer/telefon/tablet bezpłatnej aplikacji:

MLIBRO

Zobacz materiały demonstracyjne na PLATFORMIE EDUKACYJNEJ DZWONEK.PL.


Produkty powiązane

Katalog: Uczę się francuskiego śpiewająco. Ebook na platformie dzwonek.pl. Kurs języka francuskiego w...