x

Masz pytania?

Skontaktuj się z naszym działem obsługi!

+48 61 670 66 92

zamowienia@nowela.pl

Infolinia czynna od
Poniedziałku do Piątku
w godzinach 8:00 - 16:00

Kategorie

Wydawcy

Espanol con pelicuas Viaje a ninguna parte podręcznik + DVD

Editorial Edinumen

2010

978-84-9848-237-9

9788498482379

cena detaliczna:
110,90 zł
cena internetowa:

94,27 zł

Nowy produkt

Status: Ostatnie egzemplarze

Opis
Podręcznik wraz z płytą DVD, na której uczeń znajdzie film Viaje a ninguna parte (Podróż do nikąd) Fernando Fernána Gómeza, znakomitego hiszpańskiego aktora, reżysera i pisarza. Film został nagrodzony przez Hiszpańską Akademię Sztuki Filmowej trzema nagrodami Goya za najlepszy film, reżyserię oraz scenariusz. Został również okrzyknięty filmem roku 1986.

El viaje a ninguna parte to zabawna, a zarazem wzruszająca opowieść o grupie komediantów, którzy wędrują po Hiszpanii na przełomie lat 40. i 50. Ich życie to właściwie koniec pewnej epoki, w pewnym momencie sami nie są już w stanie odpowiedzieć sobie na pytanie dlaczego wciąż podróżują razem. Rodzi się między nimi miłość, nienawiść, pojawia nowe życie i śmierć... Jedną z głównych ról zagrał sam reżyser.

W podręczniku znajdziemy szereg zróżnicowanych ćwiczeń, które uczeń może wykonać po obejrzeniu filmu. Odpowiadają one poziomowi B2 według Europejskiego systemu opisu kształcenia językowego.

Nowa propozycja książkowa wydawnictwa Edinumen to wspaniały pomysł na urozmaicenie przebiegu lekcji czy lektoratów. Uczniowie lub słuchacze mogą w całości obejrzeć wspaniały film w oryginale i tym samym odbyć niezwykłą podróż w czasie do Hiszpanii lat 40-tych i 50-tych (i na pewno nie tam dokąd zmierzają bohaterowie filmu) oraz zapoznać się z kulturą i obyczajami mieszkańców półwyspu iberyjskiego. Ćwiczenia zamieszczone w książce pozwolą im rozwijać poszczególne kompetencje językowe (w tym i kompetencję interkulturową) oraz rozwijać ich kreatywność.
Produkty powiązane