Espanol con peliculas Samy y yo

Editorial Edinumen

80

9788498480429

Milewicz Eduardo

9788498480429

Nowość

Status: Ostatnie egzemplarze

Średnia ocen 
0/5   (0)
Cena internetowa:

129,50 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

X Informacja o cenach

Informacja o cenach ujawnianych przy towarach sprzedawanych w sklepie internetowym https://nowela.pl/:

  • Ceny towarów sprzedawanych w różnych kanałach sprzedaży mogą się między sobą różnić.
  • Cena internetowa ujawniana na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ oznacza podstawową (regularną) cenę towaru ustaloną właśnie dla tego kanału sprzedaży tj. dla sklepu internetowego https://nowela.pl/. Cena internetowa jest często niższa od ceny katalogowej.
  • Cena katalogowa oznacza podstawową cenę detaliczną, często określaną także jako tzw. cena okładkowa lub cena sugerowana (zwykle ustalana przez wydawcę lub dystrybutora).
  • Informacje o najniższej cenie z ostatnich 30 dni przed obniżką ceny publikowane na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ odnoszą się do obniżek ceny internetowej ujawnionej przy towarach sprzedawanych w tym kanale sprzedaży.

Kino daje uczącym się języka hiszpańskiego możliwość kontaktu ze wspaniałym bogactwem językowym i kulturalnym świata hiszpańskojęzycznego. 

Materiał dodatkowy Espanol con peliculas Samy y yo składa się z książeczki zawierającej wskazówki i zadania do pracy przed i po obejrzeniu filmu oraz z samego filmu na płycie DVD w wersji oryginalnej oraz napisami w języku hiszpańskim. 


Produkty powiązane

Katalog: Espanol con peliculas Samy y yo