Wydawcy

Espanol con pelicuas Plaza del diamante książka + DVD

Editorial Edinumen

96

9788498482386

Garcia Monica

9788498482386

Nowość

Status: Ostatnie egzemplarze

Średnia ocen 
0/5   (0)
cena detaliczna:
128,90 zł
cena internetowa:

77,34 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Podręcznik wraz z płytą DVD, na której uczeń znajdzie film La Plaza del diamante  w reżyserii Francesca Betriu na podstawie powieści Merce'a Rodoredy.

W 1982 roku film otrzymał przyznaną przez Generalitat Katalonii pierwszą nagrodę w trakcie odbywającego się w tamtym okresie Tygodnia Filmowego w Barcelonie.

La Plaza del diamante to rozpoczynająca się w 1928 roku opowieść o młodej dziewczynie imieniem Natalia, której losy zbiegają się z bardzo trudnym okresem w dziejach Hiszpanii. Zakończenie historii przypada bowiem na okres, kiedy co dopiero zakończyła się trwająca trzy lata wojna domowa.

W podręczniku znajdziemy szereg zróżnicowanych ćwiczeń, które uczeń może wykonać po obejrzeniu filmu. Odpowiadają one poziomowi B1 według Europejskiego systemu opisu kształcenia językowego.

Nowa propozycja książkowa wydawnictwa Edinumen to wspaniały pomysł na urozmaicenie przebiegu lekcji czy lektoratów. Uczniowie lub słuchacze mogą w całości obejrzeć wspaniały film w oryginale i tym samym odbyć niezwykłą podróż w czasie do Hiszpanii lat 40-tych i 50-tych oraz zapoznać się z kulturą i obyczajami mieszkańców półwyspu iberyjskiego. Ćwiczenia zamieszczone w książce pozwolą im rozwijać poszczególne kompetencje językowe (w tym i kompetencję interkulturową) oraz rozwijać ich kreatywność.

Podgląd przykładowych stron


Produkty powiązane

Katalog: Espanol con pelicuas Plaza del diamante książka + DVD