Pismo japońskie Kanji dla każdego. Samouczek do nauki pisma japońskiego. Poziom B2.

Nowela ASSIMIL

9788389876850

Nowość

Status: Dostępny

Średnia ocen 
0/5   (0)

Podręcznik do nauki Pisma japońskiego. Kanji dla każdego. 
ASSIMIL NOWELA

Cena internetowa:

28,80 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

X Informacja o cenach

Informacja o cenach ujawnianych przy towarach sprzedawanych w sklepie internetowym https://nowela.pl/:

  • Ceny towarów sprzedawanych w różnych kanałach sprzedaży mogą się między sobą różnić.
  • Cena internetowa ujawniana na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ oznacza podstawową (regularną) cenę towaru ustaloną właśnie dla tego kanału sprzedaży tj. dla sklepu internetowego https://nowela.pl/. Cena internetowa jest często niższa od ceny katalogowej.
  • Cena katalogowa oznacza podstawową cenę detaliczną, często określaną także jako tzw. cena okładkowa lub cena sugerowana (zwykle ustalana przez wydawcę lub dystrybutora).
  • Informacje o najniższej cenie z ostatnich 30 dni przed obniżką ceny publikowane na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ odnoszą się do obniżek ceny internetowej ujawnionej przy towarach sprzedawanych w tym kanale sprzedaży.

Podręcznik do nauki pisma japońskiego. Kanji dla każdego. 
ASSIMIL NOWELA

Niniejsza książka powstała z myślą o osobach, które chcą rozpocząć przygodę z nauką pisma japońskiego.

"Pismo japońskie. Kanji dla każdego" stanowi doskonałe uzupełnienie dwutomowego kursu "Język japoński łatwo i przyjemnie" naszego Wydawnictwa. Zawiera szczegółowe omówienie 926 kanji, występujących w tymże kursie. Jednak publikacja została tak opracowana, by mogły z niej korzystać osoby, które chcą się nauczyć przede wszystkim pisania kanji.


Celem książki jest pokazanie, jak uczyć się kanji zawartych w tym tomie oraz jak samodzielnie kontynuować naukę zupełnie nowych znaków. Dlatego publikacja zawiera informacje, które przydadzą się przy czytaniu nowych kanji i nieznanych tekstów japońskich.


W książce znalazły się: krótka historia pisma japońskiego, zasady pisania oraz wskazówki dotyczące uczenia się znaków, różne czytania znaków, klucze pozwalające na klasyfikację znaków, a także teksty z obu tomów kursu "Język japoński łatwo i przyjemnie".

Produkty powiązane

Katalog: Pismo japońskie Kanji dla każdego. Samouczek do nauki pisma japońskiego. Poziom B2.