Wydawcy

Język niemiecki łatwo i przyjemnie książka tom 2. Samouczek języka niemieckiego. Od poziomu B1 do B2. Zawartość online

Nowela ASSIMIL

9788365283887

Nowość

Status: Niedostępny

Średnia ocen 
0/5   (0)

Aby pobrać nagrania audio do zakupionej książki kliknij na zakładkę "Dostęp do nagrań online" poniżej a następnie kliknij przycisk "LINK DO NAGRAŃ ONLINE" i wpisz hasło dostępu, którym jest tytuł lekcji nr 54 na stronie 30 książki.

Samouczek języka niemieckiego dla początkujących. Od podstaw do poziomu B2.

cena detaliczna:
43,30 zł
cena internetowa:

36,81 zł

Język niemiecki łatwo i przyjemnie książka tom 2. Podręcznik do samodzielnej nauki języka niemieckiego dla początkujących. Od podstaw do poziomu B2.

Wszystkie nagrania audio zostały udostępnione w zakładce "DOSTĘP DO NAGRAŃ ONLINE" (powyżej) w formie plików MP3, które można słuchać online albo pobrać na komputer lub inne urządzenie z dostępem do Internetu (np. telefon/tablet).

Seria "Łatwo i Przyjemnie", opracowana przez wydawnictwa ASSIMIL i NOWELA, obejmuje samouczki do nauki języków obcych: francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, angielskiego, niemieckiego, chińskiego czy japońskiego, przeznaczone do nauki w trybie self-study.

Podręczniki z tej serii cieszą się uznaniem na całym świecie już od 80 lat, wykorzystują naturalne predyspozycje intuicyjnego przyswajania języka poprzez codzienny kontakt oraz stopniowe poznawanie słownictwa i gramatyki.

Krok po kroku, bez wysiłku, dzięki autentycznym i zabawnym dialogom, jasnym i zrozumiałym komentarzom oraz starannie dobranym ćwiczeniom, będziesz poznawać wybrany język. Nauka odbywa się w trybie self-study, w dwóch etapach:

  • pierwszy etap, tzw. faza pasywna, to „zanurzenie” w języku, polegające na systematycznym słuchaniu, czytaniu i powtarzaniu każdej lekcji;
  • drugi etap, tzw. faza aktywna, to stosowanie w praktyce przyswojonych struktur i schematów oraz ciągłe poszerzanie zakresu kompetencji językowej.

W ciągu kilku miesięcy opanujesz język na poziomie B2, umożliwiającym swobodne porozumiewanie się.

Główne zalety naszych podręczników:

  1. komplet nagrań w formacie mp3 dostępny do pobrania i odsłuchu online w chmurze Wydawnictwa Nowela.
  2. nauka poprzez zaczerpnięte z życia codziennego dynamiczne dialogi, które gwarantują przydatność przyswajanych struktur;
  3. realizm i aktualność sytuacji, uwzględniających współczesne słownictwo;
  4. dobrze zaplanowana progresja gramatyczna, która pozwala uniknąć uczenia się na pamięć;
  5. systematyczne powtórki, ułatwiające utrwalanie opanowanego materiału;
  6. ciekawe, przydatne informacje i komentarze dotyczące kultury i obyczajów;
  7. spora doza humoru, dzięki czemu nauka sprawia przyjemność i jest dobrą zabawą.

Aby odsłuchać online lub pobrać nagrania audio do zakupionej książki kliknij na link poniżej i wpisz hasło dostępu. Hasło to przesyłamy również pocztą elektroniczną na adres mailowy wskazany przez klienta przy zakupie książki.

HASŁO DOSTĘPU DO NAGRAŃ: tytuł lekcji nr 54 na stronie 30 książki.

LINK DO NAGRAŃ ONLINE


Produkty powiązane

Katalog: Język niemiecki łatwo i przyjemnie książka tom 2. Samouczek języka niemieckiego. Od poziomu...