Wydawcy

Nowy język francuski łatwo i przyjemnie samouczek A1-B2 + audio online

Nowela ASSIMIL

808

9788367029384

Anthony Bulger

Izabela Majcher

francuski

Łatwo i przyjemnie

A1-B2

9788367029384

Nowość

Status: Dostępny

Średnia ocen 
0/5   (0)

Aby pobrać nagrania audio do zakupionej książki kliknij na zakładkę "Dostęp do nagrań online" poniżej a następnie kliknij przycisk "LINK DO NAGRAŃ ONLINE" i wpisz hasło dostępu, którym jest tytuł lekcji nr 74 na stronie 425 książki.
Możesz również uzyskać dostęp do nagrań sczytując telefonem lub tabletem z dostępem do internetu kod QR zamieszczony na ostatniej stronie okładki książki.

Pliki MP3 z nagraniami do kursu do pobrania ze strony www.nowela.pl w zakładce ASSIMIL.

cena detaliczna:
102,00 zł
cena internetowa:

86,70 zł

Nowy Język francuski łatwo i przyjemnie. Podręcznik do samodzielnej nauki języka francuskiego dla początkujących - od podstaw do poziomu B2.

Wszystkie nagrania audio zostały udostępnione w zakładce "DOSTĘP DO NAGRAŃ ONLINE" (powyżej) w formie plików MP3, które można słuchać online albo pobrać na komputer lub inne urządzenie z dostępem do Internetu (np. smartphone/tablet).

Seria "Łatwo i Przyjemnie", opracowana przez wydawnictwa ASSIMIL i NOWELA, obejmuje samouczki do nauki języków obcych: francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, angielskiego, niemieckiego, chińskiego czy japońskiego, przeznaczone do nauki w trybie self-study.

Podręczniki z tej serii cieszą się uznaniem na całym świecie już od 80 lat, wykorzystują naturalne predyspozycje intuicyjnego przyswajania języka poprzez codzienny kontakt oraz stopniowe poznawanie słownictwa i gramatyki.

Krok po kroku, bez wysiłku, dzięki autentycznym i zabawnym dialogom, jasnym i zrozumiałym komentarzom oraz starannie dobranym ćwiczeniom, będziesz poznawać wybrany język. Nauka odbywa się w trybie self-study, w dwóch etapach:

  • pierwszy etap, tzw. faza pasywna, to „zanurzenie” w języku, polegające na systematycznym słuchaniu, czytaniu i powtarzaniu każdej lekcji;
  • drugi etap, tzw. faza aktywna, to stosowanie w praktyce przyswojonych struktur i schematów oraz ciągłe poszerzanie zakresu kompetencji językowej.

W ciągu kilku miesięcy opanujesz język na poziomie B2, umożliwiającym swobodne porozumiewanie się.

Główne zalety naszych podręczników:

  • komplet nagrań w formacie mp3 dostępny do pobrania i odsłuchu online w chmurze Wydawnictwa Nowela.
  • nauka poprzez zaczerpnięte z życia codziennego dynamiczne dialogi, które gwarantują przydatność przyswajanych struktur;
  • realizm i aktualność sytuacji, uwzględniających współczesne słownictwo;
  • dobrze zaplanowana progresja gramatyczna, która pozwala uniknąć uczenia się na pamięć;
  • systematyczne powtórki, ułatwiające utrwalanie opanowanego materiału;
  • ciekawe, przydatne informacje i komentarze dotyczące kultury i obyczajów;
  • spora doza humoru, dzięki czemu nauka sprawia przyjemność i jest dobrą zabawą.


Aby odsłuchać online lub pobrać nagrania audio do zakupionej książki kliknij na link poniżej i wpisz hasło dostępu. Hasło to przesyłamy również pocztą elektroniczną na adres mailowy wskazany przez klienta przy zakupie książki.

HASŁO DOSTĘPU DO NAGRAŃ: tytuł lekcji nr 74 na stronie 425 książki.

Link do nagrań online 

Aby słuchać na telefonie/tablecie możesz również sczytać telefonem z dostępem do internetu kod QR zamieszczony na ostatniej stronie okładki książki.


Produkty powiązane

Katalog: Nowy język francuski łatwo i przyjemnie samouczek A1-B2 + audio online