Pismo chińskie dla każdego. Samouczek do nauki pisma chińskiego. Poziom B2.

Nowela ASSIMIL

9788389876676

Nowość

Status: Dostępny

Średnia ocen 
0/5   (0)

Pismo chińskie dla każdego Podręcznik do nauki pisma chińskiego. ASSIMIL NOWELA

Cena internetowa:

28,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

X Informacja o cenach

Informacja o cenach ujawnianych przy towarach sprzedawanych w sklepie internetowym https://nowela.pl/:

  • Ceny towarów sprzedawanych w różnych kanałach sprzedaży mogą się między sobą różnić.
  • Cena internetowa ujawniana na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ oznacza podstawową (regularną) cenę towaru ustaloną właśnie dla tego kanału sprzedaży tj. dla sklepu internetowego https://nowela.pl/. Cena internetowa jest często niższa od ceny katalogowej.
  • Cena katalogowa oznacza podstawową cenę detaliczną, często określaną także jako tzw. cena okładkowa lub cena sugerowana (zwykle ustalana przez wydawcę lub dystrybutora).
  • Informacje o najniższej cenie z ostatnich 30 dni przed obniżką ceny publikowane na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ odnoszą się do obniżek ceny internetowej ujawnionej przy towarach sprzedawanych w tym kanale sprzedaży.

Pismo chińskie dla każdego. Podręcznik do nauki pisma chińskiego. ASSIMIL NOWELA

Niniejsza książka powstała z myślą o osobach, które chcą rozpocząć przygodę ze sztuką pisania znaków chińskich. Ujęto w niej osiemset najbardziej podstawowych znaków współczesnego języka chińskiego.

„Pismo chińskie dla każdego” stanowi doskonałe uzupełnienie kursu „Język chiński łatwo i przyjemnie” naszego Wydawnictwa. Jednak książka została tak opracowana, by mogły z niej korzystać również osoby, które chcą się nauczyć przede wszystkim pisania znaków chińskich.

Mamy nadzieję, że wyjaśnienia podane we Wprowadzeniu, lista kluczy oraz aneksy na końcu książki dostarczą Państwu materiału niezbędnego do przyswojenia podstawowej wiedzy na temat pisma chińskiego i jego estetyki. Może to być początek przygody z kulturą chińską.

Znajdujący się na końcu książki dwujęzyczny Indeks znaków zawiera odsyłacze do numeru  lekcji, w której dany znak jest omawiany. Stanowi on uzupełnienie Indeksu znaków znajdującego się na końcu pierwszego i drugiego tomu kursu Język chiński łatwo i przyjemnie. Oba indeksy stanowić mogą prosty słowniczek chińsko-polski.

Poziom: początkujący

Produkty powiązane

Katalog: Pismo chińskie dla każdego. Samouczek do nauki pisma chińskiego. Poziom B2.