x

Masz pytania?

Skontaktuj się z naszym działem obsługi!

+48 61 670 66 92

zamowienia@nowela.pl

Infolinia czynna od
Poniedziałku do Piątku
w godzinach 8:00 - 16:00

Kategorie

Wydawcy

Pismo chińskie dla każdego

Nowela ASSIMIL

9788389876676

Nowy produkt

Status: Dostępny

cena detaliczna:
31,90 zł
cena internetowa:

27,12 zł

Pismo chińskie dla każdego
Niniejsza książka powstała z myślą o osobach, które chcą rozpocząć przygodę ze sztuką pisania znaków chińskich. Ujęto w niej osiemset najbardziej podstawowych znaków współczesnego języka chińskiego.

„Pismo chińskie dla każdego” stanowi doskonałe uzupełnienie kursu „Język chiński łatwo i przyjemnie” naszego Wydawnictwa. Jednak książka została tak opracowana, by mogły z niej korzystać również osoby, które chcą się nauczyć przede wszystkim pisania znaków chińskich.

Mamy nadzieję, że wyjaśnienia podane we Wprowadzeniu, lista kluczy oraz aneksy na końcu książki dostarczą Państwu materiału niezbędnego do przyswojenia podstawowej wiedzy na temat pisma chińskiego i jego estetyki. Może to być początek przygody z kulturą chińską.

Znajdujący się na końcu książki dwujęzyczny Indeks znaków zawiera odsyłacze do numeru  lekcji, w której dany znak jest omawiany. Stanowi on uzupełnienie Indeksu znaków znajdującego się na końcu pierwszego i drugiego tomu kursu Język chiński łatwo i przyjemnie. Oba indeksy stanowić mogą prosty słowniczek chińsko-polski.

Poziom: początkujący
Produkty powiązane