Raccontami 1 podręcznik + CD audio

Alma Edizioni S.r.l.

978-88-8892-706-0

Cortis Luca

włoski

Raccontami

9788888927060

Nowość

Status: Niedostępny

Średnia ocen 
0/5   (0)

Podręcznik języka włoskiego dla dzieci w wieku 4-7 lat "Raccontami 1"

Cena internetowa:

107,10 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

X Informacja o cenach

Informacja o cenach ujawnianych przy towarach sprzedawanych w sklepie internetowym https://nowela.pl/:

  • Ceny towarów sprzedawanych w różnych kanałach sprzedaży mogą się między sobą różnić.
  • Cena internetowa ujawniana na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ oznacza podstawową (regularną) cenę towaru ustaloną właśnie dla tego kanału sprzedaży tj. dla sklepu internetowego https://nowela.pl/. Cena internetowa jest często niższa od ceny katalogowej.
  • Cena katalogowa oznacza podstawową cenę detaliczną, często określaną także jako tzw. cena okładkowa lub cena sugerowana (zwykle ustalana przez wydawcę lub dystrybutora).
  • Informacje o najniższej cenie z ostatnich 30 dni przed obniżką ceny publikowane na stronie sklepu internetowego https://nowela.pl/ odnoszą się do obniżek ceny internetowej ujawnionej przy towarach sprzedawanych w tym kanale sprzedaży.

Raccontami to kurs języka włoskiego dla dzieci, który proponuje nowy i stymulujący sposób nauki języka włoskiego. Jest to pierwszy kurs językowy skierowany również do dzieci w wieku przedszkolnym.

Dzięki "metodzie narracyjnej", która koncentruje się na opowiadaniu i powtarzaniu, dzieci są zachęcane do mówienia i słuchania po włosku bez poczucia stresu, a wręcz przeciwnie - bawiąc się i integrując z kolegami z klasy.

Jednostki lekcyjne koncentrują się na oryginalnych i interesujących historiach, które pobudzają ciekawość i wyobraźnię dziecka, a dzięki przyjemności opowiadania pozwalają mu zbliżyć się do języka w przyjemny i zabawny sposób.

Dla nauczyciela książka zawiera nie tylko jasne, bezpośrednie i proste instrukcje, ale także zestaw kart do kserowania, które można wykorzystać do gier i zajęć dydaktycznych.
Ścieżki audio z udramatyzowanym czytaniem opowiadań oraz licznymi piosenkami i rymowankami do wesołego, aktywnego nauczania są dostępne BEZPŁATNIE w formacie mp3 na stronie wydawnictwa Alma Edizioni.

Animowana wersja piosenek i wierszyków jest również dostępna BEZPŁATNIE na ALMA.tv.

Kurs podzielony jest na dwa poziomy:
Raccontami 1, dla dzieci w wieku od 4 do 7 lat
Raccontami 2, dla dzieci w wieku od 7 do 10 lat

Sprawdź indeks


Produkty powiązane

Katalog: Raccontami 1 podręcznik + CD audio